Zelenková
Šéfredaktorka

Zuzana Zelenková

Dění v okrese s láskou a nasazením předávám prostřednictvím novin a webu veřejnosti. Ať je to politika nebo parkování, nezaleknu se ničeho.

Čeští krotitelé duchů: Jak probíhá práce skutečného paranormálního týmu?

17. srpen 2019 četba na 5 minut

Vznikli  v roce 2013, šlo o spolek, který měl potvrdit, nebo vyvrátit existenci duchů. Postupem času  přišli na to, že cíl je těžko dosažitelný. Nedokázali určit, zda paranormální jevy, se kterými…

Hřbitov bláznů: Pražské zákoutí, kde tuhne krev v žilách

15. červen 2019 četba na 4 minuty

Z každého koutku na návštěvníka dýchne mystika a neznámo. Hřbitov bláznů v pražských Bohnicích není pro lidi s bujnou fantazií. Pokud návštěvník nemá pro strach uděláno, měl by se mu zdaleka vyhnout.

Americký sen po Česku se změnil v ruiny

27. únor 2017 četba na 2 minuty

Loni uplynulo 120 let od založení slavné Kolbenky, dneska v objektu sídlí firmy, část však podlehla zubu času. Podívejte se na naši fotogalerii.

Podívejte se na chátrající lihovar, z ruin vyrostou moderní byty

4. únor 2017 četba na 1 minutu

Smíchovský lihovar v Praze chátrá už řadu let. Bourat by se měl co nejdříve, zahájení výstavby totiž developer plánuje už příští rok. Na místě starých budov vyroste moderní bydlení.

Internet se baví: Trump ze šunky a nešťastná Melanie

30. leden 2017 četba na 1 minutu

Internet doslova zaplavily koláže nového amerického prezidenta. A tak si můžete prohlédnout Trumpa ze šunky, na dětském kole nebo třeba jako Hitlera. Výběr těch nejlepších obrázků najdete v galerii.

Marcel Winter: Vietnamec nesmí říct, že nerozumí, je to vlastně urážka

29. leden 2017 četba na 6 minut

Jak jednat s Vietnamci a proč jsou ve Vietnamu populární tlustí lidé? Povídali jsme si s Marcelem Winterem, předsedou Česko – vietnamské společnosti, který má s touto zemí bohaté zkušenosti po…