Michel Fleischmann ovládne Lagardere, generální ředitel Hrnko odchází

Michel Fleischmann s manželkou Kateřinou Lojdovou.

Michel Fleischmann s manželkou Kateřinou Lojdovou.

Foto: Dení Šíp/ Tilen Vajt

Z funkce generálního ředitele rozhlasového provozovatele Lagardere Active odchází Miroslav Hrnko, firmu teď opět povede její prezident a spoluzakladatel Michel Fleischmann. Lagardere provozuje mimo jiné rádia Evropa 2 a Frekvence1.

Ve vrcholovém vedení rozhlasového mediálního domu Lagardere Active končí po 15 letech jeho generální ředitel Miroslav Hrnko. Řízení firmy přebírá přímo prezident a předseda představenstva skupiny Michel Fleischmann, který v nejbližších dnech nastaví strukturu řízení skupiny podle tohoto nového stavu.

„Tento krok je plánovaný delší dobu. Miro bude pověřen v širším rámci skupiny Lagardere řízením jiné aktivity. Detaily budou oznámeny příští týden," uvedl Fleischmann.

Leoš Mareš nechyběl ani na představení nového SUV Škoda Kodiaq. Zde ve společnosti Karla Gotta a jeho mluvčí Anety Stolzové

V Česku je nové reklamní médium - Leoš Mareš

Mediální skupina Lagardere Active ČR patří do mezinárodní sítě Lagardère Group a je známá především jako provozovatel soukromých rádií Evropa 2 a Frekvence1. Konkrétně stanice Evropa 2 byla vůbec prvním komerčním rádiem, které začalo na českém trhu vysílat po roce 1989, a to od 21. března 1990. U jejího zrodu stál už tehdy Michel Fleischmann. V současnosti jsou hlavními taháky programu Evropy 2 její ranní show, uváděné Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým, Lucií Šilhánovou a Jakubem Kohákem.