Vydavatelství Vltava Labe Media koupilo časopis Receptář

Redakce | 19. 7. 2018

Své stávající portfolio časopiseckých titulů, mezi které patří například Květy, Vlasta nebo Překvapení, rozšířilo vydavatelství Vltava Labe Media (VLM) nově o magazín Receptář. Spolu s ním získává také web iReceptář.cz.

Nejprodávanější český hobby měsíčník včetně souvisejících webových stránek zakoupilo vydavatelství VLM od společnosti Tarsago Česká republika ke dni 17. července letošního roku.

Televize Seznam se opře o známé tváře ze Streamu a Seznam Zpráv
Byznys

Televize Seznam se opře o známé tváře ze Streamu a Seznam Zpráv

„Hobby magazín Receptář svým tematickým zaměřením doplňuje současné portfolio našich tradičních titulů, jako jsou například Týdeník Květy, Vlasta, Překvapení nebo Dům a zahrada. S koupí printové i webové verze jsme navíc získali největší databázi předplatitelů na trhu, což nám kromě posílení naší pozice nabízí také další možnosti pro zajímavé obchodní příležitosti," uvedla Jitka Afsahi, výkonná ředitelka divize časopisy a členka představenstva VLM.

Magazín Receptář je nejprodávanější a nejčtenější hobby titul na českém trhu s pevnou základnou více jak 55 tisíc předplatitelů. Zaměřuje se mimo jiné na rady, nápady a inspirace pro zahradu, dům, byt či chatu. Šéfredaktorem Receptáře je Jan Lodl.

Nad americkými komediemi se smráká. Ničí je superhrdinové, youtubeři a Netflix
Byznys

Nad americkými komediemi se smráká. Ničí je superhrdinové, youtubeři a Netflix

Tagy Česko Květy VLTAVA LABE MEDIA a.s.