Také vám občas dochází inspirace?

Pak jste možná přemýšleli o tom, že si najmete nějakého copywritera, co vás takových starostí zbaví. Zadržte ale, protože rok 2023 si žádá moderní řešení – a tím je umělá inteligence na psaní textů.

Co všechno dokáže AI vytvořit?

V podstatě cokoliv. Napíše za vás příspěvek na blog, dokonce vám vymyslí témata příspěvků, které byste mohli použít. Umí vytvořit chytlavý nadpis YouTube videa, vymyslí vám název produktu, napíše skript pro video, podle něj ho pak můžete natočit. Napíše nadpis a text reklamy na Facebook. Vytvoří vám pět různých verzí téhož tweetu a vy si následně vyberete ten nejlepší. Dokonce dokáže vygenerovat i obrázek, který k tweetu nebo statusu připojíte. Může místo vás vytvářet popisky produktů na e-shop, vymyslí SEO titulky a meta popisy. Zjednoduší text, přepíše text, rozšíří ho, dodá vám podnikatelské nápady, je schopná vaši firmu popsat v tom nejlepším světle. Dokážete si představit, kolik byste za tohle zaplatili lidskému copywriterovi?

Umělá inteligence psaní textů zvládá levněji

Ceny copywriterů se mohou lišit, nicméně umělá inteligence psaní textů zvládne určitě levněji. K Deeply dostanete přístup za 1 290 Kč měsíčně. Tenhle nástroj má připravenou řadu šablon na texty, takže je opravdu jednoduché si do nich vyplnit, co požadujete, a získat dobrý výsledek. Funguje v češtině (i slovenštině), každý měsíc si můžete vygenerovat až 166 NS textu a až 1 000 obrázků. AI totiž pracuje rychle, nikdy není nemocná, unavená, nemá špatný den. Budoucnost je tady, tak ji využijte ve svůj prospěch!