Řeč je o zlatých medailích. Nikoliv těch, které dostávají sportovci, nýbrž zlatých medailích v krabičce, jež jsou vyrobeny z opravdového zlata. Mají tedy skutečnou investiční hodnotu, zároveň představují opravdu honosný dar hned na první pohled.

Medaile jako královský dar

Není náhoda, že i sportovci za své výkony dostávají medaile. Potřeba odměnit a motivovat tady byla odpradávna a medaile byla vždy vnímána jako čestné uznání. Mějte na paměti, že medaile se udělují i významným občanům, reprezentantům, lidem, kteří se o cokoliv zasloužili.

Vy můžete tento královský dar darovat svým blízkým prakticky k jakékoliv příležitosti. Vynikajícím darem budou pro významné životní jubileum, k narození dítěte, k promoci, k dovršení 18. roku věku, ke svatbě i čemukoliv jinému. Medaile navíc může mít vyrytý nějaký text, motiv nebo jméno. Medaile se jménem jsou překrásným darem třeba právě k narození dítěte.

Darujte medaili, která má hodnotu

Při narození dítěte může být medaile se jménem oslavou jména, které rodiče pro své dítě vybrali. Naše jméno nás provází po celý život. Je to první láskyplný zvuk, s nímž se setkáváme z úst rodičů a všech našich blízkých. Obvykle se ho naučíme používat daleko dříve než slovo „já“. Sžijeme se s ním, je to něco, co nás definuje. Česká jména jsou navíc velice krásná, zvučná a spousta z nich má překrásný význam. Oslavte tohle všechno zlatou medailí!

Je tradice dávat novorozenci něco, co užije, až trochu vyroste. Zlatá medaile taková přesně je. Jak jistě víte, hodnota zlata trvale roste. Darovat zlatou medaili je mnohem lepší než dát peníze do obálky. Ty by totiž ztratily na hodnotě. Zároveň je to mnohem lepší než darovat neosobní zlatý slitek. Medaile se jménem je šitá na míru konkrétnímu človíčku, který přišel na svět. Sehnat se dají i medaile, na kterých je vyryté jméno spolu s příjmením. Rodiče ji malému děťátku schovají, a až vyroste, předají ji. Dospělý člověk se pak sám rozhodně, jak s ní dál naloží. Možná si ji schová, bude předávat z generace na generaci jako rodinný poklad. Možná zlato zpeněží a peníze použije na nákup něčeho, co v životě potřebuje. Darujete možnost volby.

Reprezentativní dar na poslední chvíli

Zlaté medaile se jménem, ale i jiné typy medailí, objednáte na Ceska-jmena.cz, e-shopu společnosti Zlaté mince numismatika. Ta je největším prodejcem investičního zlata a numismatiky v Česku a na Slovensku. Prodává kompletní nabídku sortimentu pražské, české a kremnické mincovny. Právě medaile se jménem jsou dílem Pražské mincovny. Jedná se o dukáty s ryzostí zlata 23,66 karátů. Samotná medaile není obrovská, průměr činí 20 mm a hmotnost 3,49 g. Ostatně právě díky tomu se jedná o cenově dostupný dárek. V případě potřeby si samozřejmě v e-shopu Zlaté mince numismatika můžete vybrat i levnější nebo dražší zlaté mince a slitky. Prodávají speciální dukáty s motivem narození dítěte a mnoho dalšího.

Ty se jménem ale mají své speciální kouzlo. Dodávají se v krabičce a s certifikátem, tedy připravené být darované. Vše si objednáte v e-shopu na pár kliknutí, doručení je velmi rychlé. Pouze v případě, že potřebujete nějaké nestandardní jméno, nebo byste si rádi nechali vyrýt jméno a příjmení, může být doba dodání o něco delší. I když jde o poměrně drahou záležitost, nemusíte se bát. Dárek bude doručen Českou poštou, zásilka je pojištěna, zabalena v diskrétním obalu, aby nikdo nevěděl, co se uvnitř nachází. Objednejte a udělejte radost!