O nás

Přístup k unikátním informacím ze společnosti, politiky a byznysu.

Dotyk je multiplatformní magazín, který začal vycházet v květnu 2013 jako společensko-publicistický časopis, první český čistě tabletový týdeník.

V roce 2014 získal cenu Světové asociace novin a vydavatelů zpráv (WAN-IFRA) v kategorii tabletových publikací (Best in Tablet Publishing). Uspěl tak v konkurenci britských The Times, španělského deníku El Mundo, nizozemského deníku NRC, norského deníku Verdens Gang, italského deníku La Stampa i tabletové podoby polské Gazety Wyborczi a dalších projektů zavedených evropských vydavatelů.

V roce 2014 získal Dotyk ocenění v soutěži Unie vydavatelů Časopis roku 2013, a to v kategorii digitální počin roku. Dále cenu za Nejlepší aplikaci roku (v tabletové kategorii) roku v soutěži Mobilní aplikace roku a cenu Vizionář 2014.

Od července 2016 nabízí Dotyk obsah na webových stránkách Dotyk.cz, kam denně přibývají kromě rozsáhlé publicistiky, komentářů a byznysových témat i krátké zprávy získané exkluzivně redakcí Dotyku.

Časopis je tak ke čtení na všech platformách. V aplikacích pro tablety a smartphony, na webu, ale i v tištěné podobě specializovaných bookmagů, v nichž první byl speciál Miliardáři první republiky, další pak Ženy, které ničí muže a Auta budoucnosti.