Známý indický chlapec, astro-prorok Abhigya Anand se vrací. A jakou předpověď pro nás má tentokrát?  

Kolosální katastrofy již probíhají všude ve světě

Tento mystický mág vyvolal pořádnou bouři, když předpověděl kolosální přírodní katastrofy, které se na naší planetu chystají v druhé polovině letošního roku. Připravte se na tsunami, zemětřesení, záplavy a ohnivý tanec El Niňo - to vše je hříšná směs připravená nikým jiným než změnou klimatu. Jako by to nestačilo, Anandova křišťálová koule odhaluje také spalující vlny veder, sucha na kost a planoucí požáry, které vrhají stín na letní plány Severní Ameriky. A nejen jí. Právě jsme svědky požárů, tsunami a povodní na mnoha místech naší planety.

Ale tím křišťálová koule nekončí

Vědec předpovídá seismickou katastrofu, která do konce roku otřese zemí pod námi. Běhá někomu mráz po zádech? Proroctví Abhigyi Ananda jsou jako švédský stůl. Vybrat si může každý… Připravte se na divokou jízdu na horské dráze globálních záležitostí. Anandova šeptanda jeho vesmírným kamarádům napovídá, že Čína se možná právě zmítá ve velkých konfliktech se svými sousedy. A pozor na africké bubny občanských válek - možná budou tlouct ještě o něco hlasitěji.

A teď si promluvme o technice...

Připravte se na přílivovou vlnu umělé inteligence, která zaplaví naše životy od druhé poloviny letošního roku až do roku 2024. Abhigya předpovídá svět, ve kterém AI nebude jen chladnějším bratrancem vaší Siri, ale i záchrannou brzdou vaší zdravotní péče. Vyléčit nevyléčitelné? Přihlaste nás! Ale neztrácejte ostražitost; tato malá věštkyně mává červenými vlajkami i ohledně temných stránek umělé inteligence.

A protože horská dráha na trhu s kryptoměnami klesá a stoupá, Anandova křišťálová koule předpovídá pokles v oblasti kryptoměn. Vezměte si však k srdci vzestup trhu s obnovitelnými zdroji energie, který je v těchto nejistých časech majákem naděje. Zatím však nepolevujte v ostražitosti; šušká se, že některé země by mohly mít nepříliš zelený program, což vyvolává obavy o blaho globální ekonomiky.

Tady to máte, přímo z úst zázračného Abhigyi Ananda – proroka a zázračného věštce, jak ukazuje video:

Zdroj: Youtube

Připravme se tedy nejspíš na jízdu na horské dráze událostí, které Abhigya odhalil, protože budoucnost může být ještě napínavější, než jsme si kdy dokázali představit. Připoutejte se, pozemšťané!

Zdroje: www.msn.com/, www.quora.com