inf.news,  www.quora.com/Who-is-Abhigya-Anand,  www.wikicelebs.com/abhigya-anand/, www.abhigyaanand.com/

Nadaným „věštcem“ je indický chlapec, který údajně velmi jasně vidí, co nás čeká. Podařilo se mu předpovědět světovou hospodářskou krizi, pandemii koronaviru (včetně toho, že dokázal lidem radit, čím by si měli posílit imunitu), dokonce i vývoj situace v Rusku a kolem ukrajinské války. Abhigya Anand je přitom jen obyčejný indický chlapec, zřejmě obdařený zvláštním darem a velmi vysokou inteligencí. Navíc na sobě stále pracuje a vzdělává se na výběrových školách.

Kdo je Abhigya Anand?

Abhigya Anand je médii označován za "geniálního prorockého chlapce", jehož věhlas vystoupal do takových výšin, že bývá zván i do zahraničních televizních pořadů. Jak je vidět, bezesporu je výjimečný. Na platformě YouTube najdete celou řadu jeho videí, na tomto můžete vidět i jeho projev, navíc je s českými titulky:

Zdroj: Youtube

Video bohužel hlásá konec lidstva již v tomto roce.

Abhigya se narodil v roce 2006 a letos mu bude 17 let. Jeho život se v ničem nelišil, dokud se neprokázaly jeho zvláštní schopnosti.  Jeho "proroctví" se hojně objevují na jeho kanálu na YouTube, kde má přes milion sledujících (1,13 k dnešnímu dni). Jeho projev a předpovědi se staly velmi populární po celém světě.

Co se stane v roce 2023?

Abhigyiova předpověď pro letošní rok není dobrá. Chlapec poodhaluje několik scénářů. Prvním z nich je nástup nového světového lídra, který dokáže změnit dění ve světě. Druhou jsou možné politické reformy, které by však mohly hraničit až s terorem. Třetí možností, v níž se chlapec opírá i o Nostradamova proroctví, je změna polarity Země, o níž hovoří i někteří vědci. Ta by s sebou nesla celou řadu přírodních katastrof, jako jsou zemětřesení nebo záplavy.

V letošním roce by se měla velmi výrazně rozšířit i umělá inteligence, které by podle Abhigye měla vstoupit do všech oblastí lidského života. A to natolik, že lidé budou schopni žít ve virtuální realitě, čímž ovšem velmi utrpí mezilidské vztahy a svět bude čelit demografické krizi.

V souvislosti s rokem 2022 Abhigya Anand hovořil dokonce o armagedonu, jak ukazuje toto video.

Jaké je chlapcovo pozadí?

Jistě stojí za zmínku, že Anand nastoupil na univerzitní katedru astronomie již ve věku 10 let , kde se mu podařilo dosáhnout prvního místa mezi vysokoškoláky. Jeho IQ je hodnoceno jako vysoce nadprůměrné, díky čemuž chlapec studoval a stále studuje celou řadu oborů.

Věnuje se indické astrologii, védám, přírodním vědám, astronomii a ekonomii.

Stejně tak široké jsou i jeho předpovědi. Podařilo se mu například přesně určit načasování vypuknutí epidemie koronaviru, dokáže určit, co způsobí dění na obloze a určité konjunkce mezi planetami.

Pokud jde o rusko-ukrajinský konflikt, Anandova předpověď tvrdila: „Zlé elity podnítily válku na Ukrajině a rozšířily ji na Indii a Pákistán, ale třetí světová válka z toho nebude. Jde jen o to, že rána pro světovou ekonomiku je obrovská a cena ropy a zemního plynu prudce vzrostla, což způsobilo energetickou krizi." To se ukázalo být velmi přesné.

Ač jsme tedy přečkali rok 2022, který byl podle indického proroka velmi zlomový, vstoupili jsme do roku ještě více hraničního. Jenže to nejhorší nás, dle Abhigyi teprve čeká.

Podívejte se na toto video o roce 2023:

Zdroj: Youtube

Třetí světová válka

Jak Abhigya Anand uvádí, ke třetí světové válce by podle něj mělo skutečně dojít, a to v letech 2029-2032. Na vině bude i postavení planet, protože se poziční vztah mezi Jupiterem a Saturnem stane opačným. „V té době bude svět opuštěn a mapa světa bude přepsána," říká jeho děsivá předpověď.

Většina Anandových proroctví je dohledatelná a někteří jeho odpůrci, jichž stále přibývá, jeho konání velmi kritizují. Podle nich odvozuje výsledky z indicií událostí, využívá k získání proroctví zejména astrologické věštění, proto podle nich není možné tvrdit, zdali skutečně má nějaké schopnosti.

Ať už je to však jakkoli, o tomto chlapci zřejmě ještě uslyšíme. Anebo se zařadí do skupiny všech těch proroků a cestovatelů v čase, jimiž se to na sítích jen hemží? Zatím to tak nevypadá, možná i díky jeho výjimečné inteligenci. Ale mějme se i na pozoru, jak varují někteří chlapcovi kritici.