Jaký bude rok 2024

Adam Norton je poměrné uznávanou celebritou ve světě budoucích predikcí. Obrací se na něj celá řada známých tváří, aby zjistili, jak bude vypadat jejich život.

Nyní však tento slavný věštec přinesl předpověď na příští rok. Nutno podotknout, nic hezkého nás nečeká. 

Norton se nechal slyšet, že svět zasáhne tsunami obřího rozměru. Podle něj bude mít pro řadu míst naprosto katastrofické následky. 

Změní se celosvětové klima. Na hodně místech bude často a silně pršet, a to i přesto, že teplota bude stoupat. 

Lidé se stanou polovičními roboty poté, co jim do kůže budou implantované čipy. Ty, ačkoliv mají sloužit jen pro bankovní účely, budou všechny hlídat na každém kroku. 

Světová ekonomika zaznamená velké otřesy, které následně vzbudí v řadě lidé velké prozření. Nakonec to přinese lidem větší klid. Jak sám Norton uvedl, po každé bouři vyjde slunce. Bouří si však projít musíme. 

William bude králem

Hlavní otřesy se udějí ve Velké Británii. Podle Nortona se král Karel vzdá funkce a přenechá královskou korunu svému staršímu synovi. Z prince Williama se stane král. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Změny však nastanou také u mladšího z jeho synů, prince Harryho. Ten se ještě více vzdálí nejen od Británie, ale také od královské rodiny. Štěstí mu to však nepřinese. 

Podle Nortona čeká zkouška ohněm také jeho manželství, které nakonec skončí krachem. Právě rok 2024 by měl znamenat konec manželství Harryho a Meghan

Norton se stále obává také hrozby z jaderné katastrofy, ke které by mohlo dojít díky probíhající válce na Ukrajině. Celkové pak Norton uvádí, že válka na Ukrajině ještě více zhorší světovou ekonomiku a dotkne se každého z nás. 

Na řadě míst, včetně Velké Británie, má v roce 2024 dojít k legalizaci marihuany. Ustoupí se tak od prvního verdiktu tuto drogu jednoznačně nelegalizovat. 

Aby však Nortonova předpověď nebyla pouze plná negací, věštec uvedl, že jakmile si svět projde všemi "nucenými" změnami, čeká ho život v poklidu a hojnosti. Kdy k tomu však dojde, věštec neuvedl. 

Zdroje: www.wearehoi.com, www.makeuseof.com, www.forbes.com