Ali Amiri, známý svým exotickým vzhledem a poutavým hlasem, získal přezdívku "perský princ" a stal se jednou z nejvýraznějších tváří druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar. Jeho dojímavé písně a vášnivé vystoupení ho posunuly až do finálové desítky, ale to bylo jen začátkem jeho neuvěřitelné cesty.

Pravdou je, že během soutěže si získal srdce mnoha dívek.

Poslechněte si i jeho zpěv:

Zdroj: Youtube

Dal přednost medicíně před zpěvem

Po skončení soutěže se Ali Amiri rozhodl, že jeho budoucnost bude věnovaná medicíně. Opustil svět hudebních pódií a zamířil do lékařského prostředí. Po několika letech intenzivního studia a tvrdé práce získal diplom lékaře na Univerzitě Karlově v Praze. Specializoval se na dermatologii, stomatologii a plastickou chirurgii a vytvořil si jméno jako renomovaný odborník v těchto oblastech.

Dnes má Ali vlastní kliniku v samém srdci Prahy, kde pomáhá pacientům získat zpět jejich sebevědomí a radost ze života. Jeho přístup a odborné znalosti z něj udělaly jednoho z nejvyhledávanějších lékařů v oblasti dermatologie u nás.

Ostatně, i o jeho lékařské praxi je věnován tento rozhovor:

Zdroj: Youtube

Zpěv a jiné Aliho lásky

Přestože se hudba pro lékaře stala dnes již pouze koníčkem, Ali stále zpívá pro radost. Objevuje se v muzikálech a příležitostně nahrává písně, aby udržel svou vášeň naživu. Také občas zazpívá svým fanouškům na Instagramu.

Ale život Aliho Amiriho není pouze o kariéře. V roce 2017 se tajně oženil v romantickém tureckém prostředí. Jeho partnerka, kterou poznal ve své vlastní klinice, se stala jeho životní láskou. Společně začali budovat rodinu a nedávno přivítali na svět první dceru, malou Lily. Pro Aliho a jeho manželku je dcera středem jejich světa, zdrojem nekonečné radosti a štěstí.

Ali Amiri, bývalý perský princ z pódií SuperStar, se stal lékařským králem ve světě dermatologie. A tak, i když se jeho hlas už nemísí s hukotem davu na hudebním pódiu, zní jeho příběh jako balada o úspěchu, lásce a nových začátcích. A jistě o něm ještě uslyšíme.

Zdroje: www.extra.cz, sip.denik.cz, www.fdb.cz, tn.nova.cz