Celým jménem Anna Sergejevna Kournikova, přechýleně Anna Kurnikovová je bývalá profesionální ruská tenistka a modelka. Kromě svých sportovních úspěchů je z médií známá také svým vztahem se španělským zpěvákem Enrique Iglesiasem.

Ačkoliv Kurnikovová letos oslaví už třiačtyřicáté narozeniny, zdá se, jako by měla nápoj pro věčné mládí a krásu. Ruská tenistka a španělský zpěvák jsou naprosto dokonalým párem, ideálním příkladem rodičů a vzorem spokojené rodiny.

Poté, co v roce 2003 zanechala profesionální sportovní kariéry, žije Anna Kurnikovová stranou pozornosti médií. Podle posledních informací bydlí s rodinou v Miami Beach na Floridě. S Iglesiasem mají tři společné děti - dvojčata Nicholase a Lucy a nejmladší Mary, které přezdívají Máša.

Manželství pro ně není důležité

Dodnes není světu známo, zda jsou Kurnikovová a Iglesias manželé. Anna byla sice několikrát vyfotografována a spatřena, jak nosí zásnubní i snubní prstýnky, nicméně nikdy se k tomu oficiálně ani jeden z nich nevyjádřil. Ostatně španělský zpěvák má na manželský svazek svůj vlastní názor: „Nikdy jsem nevěřil na to, že manželství něco změní. Možná je to proto, že moji rodiče se rozvedli, ale nemyslím si, že někoho miluješ víc kvůli kusu papíru,“ uvedl v rozhovoru v roce 2012 pro magazín Parade.

„Manželství pro mě důležité není. Jsem šťastná ve vztahu, a to je to, na čem záleží. Věřím v závazky a také věřím v důvěru ve vztahu a respektování jeden druhého," sdílí názor se svým partnerem bývalá tenistka v časopise Women’s Health.

Tajemství vyzradil zpěvákův bratr

Seznámili se v roce 2004 při natáčení videoklipu Escape. Jejich vztah byl bouřlivý, několikrát se rozešli, ale nakonec si uvědomili, že jeden k druhému zkrátka patří. Své soukromí si oba dva bedlivě po celou dobu střeží, dokonce se jim podařilo ututlat, že se jim v roce 2017 narodila dvojčata.

Informaci, že Kurnikovová a Iglesias se stali rodiči vypustil do mediálního oběhu v rozhovoru pro rozhlasovou stanici ADN zpěvákův bratr Julio Iglesias Jr. „Bratr má tři děti a je moc šťastný,“ řekl tehdy, avšak pohlaví miminek neprozradil. Samotní novopečení rodiče se tehdy k ničemu nevyjádřili.

O to větší šok pro fanoušky byl, když Anna zveřejnila nejen fotografie, ale i video jejich dětí. Malý Nicholas v něm vozí své sestřičky v autíčku. Rodinka vypadá nadmíru spokojeně, a tak je skutečně možná pravdou, že na stvrzení lásky a štěstí doopravdy úřední razítko nepotřebují. 

Zdroje: sportskeeda.com, lifee.cz, idnes.cz

Související články