Novodobý Nostradamus

Šestatřicetiletý Athos Salome dlouhá léta působil jako model. Později se začal věnovat psychologii a přidal k tomu i okultní vědu. V dnešní době je mnohými považován za novodobého věštce, který dokáže dopředu určit životní situace jak pro jednotlivce, tak pro celé lidstvo.

On sám se nazývá moderním Nostradamem, stejně jako slavný starověký věštec. Předpovědi a budoucí vize vyvozuje z analýz matematických pravděpodobností. Odkazuje se na učení kabaly, ke které přidává ezoterické prvky. Ke svým předpovědím používá matematiku a její modely. Ve známost vešel některými předpověďmi, které mají údajně až 90% úspěšnost.

Čím si získal pozornost celého světa

Jeho předpověď ohledně příchodu epidemie Covid 2019 se zcela vyplnila. Salome ovšem na sebe strhl pozornost především díky celosvětově populárnímu fotbalovému mistrovství světa v Kataru. Na svých sociálních sítích několik měsíců před mistrovstvím tvrdil, že podle jeho kabalistických propočtů pravděpodobně Argentina s Francií budou finalisté. Což se nakonec potvrdilo. Svoje věštecké schopnosti předvedl předpovědí smrti královny Alžběty II.

Zdroj: Youtube

Co věštil Karlovi III.

Salomeho věštecké pozornosti neušla korunovace krále Karla III., která se konala 6.5.2023. Kabalistickým matematickým rozborem došel k číslu „666“, které nemá dobrou karmu. V rozhovoru pro britský deník Daily Star vysvětlil, že Karel III. byl korunován šest měsíců, šest týdnů a šest dní po pohřbu královny Alžběty II. Podle jeho výpočtů tedy vychází číslo 666, které podle Bible náleží šelmě. Je také číslem ďáblovým a patří Antikristovi.

Mohlo by to znamenat nepříznivé události. Brazilský věštec uvádí, že datum pro korunovaci nebylo tedy šťastně určené. Podle jeho názoru se ceremoniál měl konat o měsíc později, aby se narušilo nepříznivé mystické zatížení. Dokonce uvedl, že se špatná karma z čísla 666 přenesla na další pokolení přes vnuka Archieho, který v den korunovace slavil narozeniny.

Nejnovější věštba pro krále

Brazilský věštec upozorňuje, že by král Karel III. měl více dbát na svůj zdravotní stav. Mohou u něj totiž nastat zdravotní komplikace, které zapříčiní královu abdikaci. Athos Salome graduje své věštby tím, že princ William nakonec nemusí po svém otci usednout na trůn. Zároveň ovšem dodává, že král Karel III. je velice inteligentní, bystrý panovník. Měl by se tedy zaměřit na prevenci, aby předešel vážným zdravotním problémům.

Na co by si měl Karel III. dát pozor

Brazilský mystik uvedl, že u krále mohou nastat komplikace s vylučovací soustavou, prostatou, konečníkem a genitáliemi. Od toho se odvíjí také královy problémy v sexuálním životě.

Zda se i tentokrát věštecké schopnosti brazilského moderního Nostradama potvrdí, jistě časem zjistí nejen král Karel III.

Zdroje: www.mirror.co.uk, www.youtube.com