Než se stal profesionálním výzkumníkem, analytikem paranormálních jevů a parapsychologem, živil se jako model a hledač modelek. „Ve dvanácti letech jsem si uvědomil, že jsem jiný. Už tehdy jsem viděl do budoucnosti," tvrdí o sobě šestatřicetiletý mladík s ostře řezanými rysy.

Proto se rozhodl, že získá bakalářský titul v parapsychologii na Univerzitě Emila Brunnera a na Winston Churchill University na Floridě v USA. „Nepovažuji se za věštce," říká. „Moje předpovědi ověřila věda. Prošly technickou analýzou a žádné triky prokázány nebyly."

Athos Salomé a jeho předpověď

Už v roce 2012 měl napsat křesťanskému řeholníkovi Marcosi Vianovi, že přijde smrtící virus a nastane celosvětová pandemie. 28. března 2021 zase odeslal dopisy dvěma neznámým lidem, v nichž informoval o variantách covid-19 a vyžadoval, aby se pozornost vědců zaměřila na Afriku.

Zdroj: Youtube

Právě smrtící virus měl odstartovat budoucí katastrofy. „Vytvořením nemoci začala biologická válka, rýsuje se však něco horšího. Rozdělení OSN začíná. Napětí mezi Ukrajinou a Ruskem je vysoké, přípravy na invazi jsou již v plném proudu. Střet začne 20. února roku 2022," napsal 29. března 2021.

Salomé navíc v predikci upozorňuje, že nastane bída, zločiny a nevinná úmrtí. Lidé budou souzeni za nerozvážnost druhých. „Příští roky 2023, 2024 a 2026 budou ty nejhorší. Lidské zlo dosáhne vrcholu. Oblohu zakryjí tmavé mraky. Ty způsobí hrůzu a napětí." Změní se i klima a den má vypadat jako noc.

Třetí světová válka

V nacházejících letech nás má postihnout i další katastrofa. „Na Zemi dopadnou mocné paprsky. Pohltí vzácné krajiny. Nebojte se ohňů nebo výbuchů, mnoho lidí v nich najde svobodu."

Zdroj: Youtube

Bývalý model dále varuje před technologiemi a nástupem robotů. Ti nahradí nejen lidskou práci, ale také budou bojovat. Dokonce předpověděl, že 30. září Elon Musk představí svůj humanoidní stroj. Vize se brazilskému parapsychologovi vyplnila.

Zdroj:

www.dailystar.co.uk, www.en.wikialpha.org, www.bbc.com