Nejúspěšnější věštec současnosti zveřejnil proroctví do roku 2026: Je velmi zlé

Natálie Borůvková | 20. 10. 2022

Všichni dobře víme, jak přesné byly Nostradamovy předpovědi v průběhu let. A také kolik z nich se již vyplnilo. Nyní je tu však nejúspěšnější věštec současnosti, který zveřejnil proroctví do roku 2026. A jak se zdá, je velmi zlé.

Nostradamus byl mistrem predikce toho, co bude. Mnoho zlého se skutečně stalo a konec tomu rozhodně není. Na scénu totiž přichází Nostradamova, o mnoho set let mladší, kopie.

Nejúspěšnější věštec současnosti zveřejnil proroctví do roku 2026

Vzestup Adolfa Hitlera, velký požár Londýna, atentát na bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho nebo teroristické útoky z 11. září zřejmě nebyly jediné apokalypsy, které zachvátily svět. Co dalšího nás čeká?

Nejznámější astrolog a prorok historie má zřejmě konkurenci a ta, jak se zdá, dalšími proroctvími skutečně nešetří. Věštec, který je znám jako novodobý Nostradamus, nás nyní varoval před zombie a před tím, jak děsivý bude jejich útok.

Athos Salomé, 36 letý Brazilec pocházející z města Divinópolis totiž tvrdí, že mezi jeho předešlé a také vyplněné předpověděl patřil počátek pandemie COVID-19 nebo smrt královny Alžběty II.

Jeho vize přichází jako blesk z čistého nebe. Jen tak z ničeho nic. Navíc jsou poměrně blízko. Novodobý Nostradamus přesně pojmenoval, jaké katastrofy nás čekají do roku 2026. A máme se skutečně čeho obávat.

Je velmi zlé

Podle Athose Salomé to budou roky 2023, 2024 a 2026, které následně formují náš další život tady na Zemi.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Jedno z proroctví tohoto brazilského astrologa pojmenovává dějství o tom, že "nebude úniku pro ty, jež potřebují poznat hněv Páně". Tento muž má zatím na kontě čtrnáct proroctví.

V dalším pak Salomé zdůrazňuje, že lidé budou fyzicky i psychicky mučeni. A to až do té míry, že budou žít jako zombie. Řekl: "Mnoha lidem budou useknuty hlavy, bude použita krev a psychické mučení, takže obyvatelstvo bude zmanipulované a bude žít jako zombie. V době bolesti a zármutku bude přibývat duševních poruch a dojde k duševním výbuchům, které vyvedou lidskou mysl z rovnováhy a vyvolají deprese a sebevraždy. Připravte se, protože jejich počet se může ztrojnásobit a nebude to jen virus, který bude zabíjet."

Aby Salomé dokázal, že jsou jeho vize skutečné a nejsou jen další snůškou konspirací, kterých je v dnešním světě plno, požádal odborníka na jazyky, který by pomohl podat vědecký přístup tomu, co on sám předpovídá.

Hrozba, o které se téměř nemluví. Co kdyby Zemi zasáhla silná gravitační vlna?
Magazín

Hrozba, o které se téměř nemluví. Co kdyby Zemi zasáhla silná gravitační vlna?

Oslovil Thiaga Luigiho, předního odborníka na neverbální komunikaci, jehož doménou je identifikace lží v institutu INVEP (Non-Verbal Institute). Ten následně řekl: "V kriminalistickém kontextu sice neexistuje jednoznačné přijetí paranormality, ale identifikace znaků, které přináší paranormální jevy, jsou majáky v temnotě temných míst vyšetřování."

Salomé zdůrazňuje, že všechny jeho předpovědi mají lidi varovat, ne děsit. Doufejme proto, že u těchto varování také zůstanou.

Zdroje:

www.thesun.co.uk

beforeitsnews.com

bbctribune.com

Tagy Adolf Hitler Alžběta II. John Fitzgerald Kennedy Nostradamus Velký požár Londýna věštba zombie