Není to jenom fyzická přitažlivost, kterou ženy narozené v následujících třech znameních zvěrokruhu disponují. Je to i sebejistota, nadhled, inteligence, charisma a soubor dalších vlastností, které je činí pro muže žádoucími. Patříte mezi ně?

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Nevidíte ji naštvanou ani štěkající rozkazy jako velitel v kasárnách. Žena Váha je jedna z nejpůvabnějších, nejchytřejších a nejpřátelštějších žen. Disponuje dokonalým šarmem a diplomatickými argumenty, kterými dokáže svoje okolí přesvědčit, aby udělalo to, co chce ona. A muž pochopitelně rád poslechne, protože na ní může oči nechat.

Váhy představují fascinující směs racionálního přístupu a hlubokých emocí. Ve vypjatých situacích používají zdravý rozum a snaží se z nich najít tu nejschůdnější cestu. Žena Váha je spolehlivá, pečující a vždy s úsměvem ve tváři. 

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Co muže na ženě narozené ve znamení Střelce láká, je její svěžest a spontánnost. Jenom ona dokáže objímat s takovou radostí a zasype je pořádnou lavinou smíchu. Střelkyně nemají zábrany. Nejenom že jsou veselé a sympaticky drzé, až vyzývavé, umí být i proklatě upřímné.

Žena ve Střelci působí dojmem mile potrhlé holky. Jenže po chvilce dokáže překvapit svou chytrostí i názory, za které by se nemusel stydět žádný akademik. Mužům imponuje jejich láska ke svobodě a odpor k jakýmkoli pravidlům a svazujícím nařízením. To je ale rebelka, řeknou si. A ty, jak víme, mají muži rádi.

Střelkyně je ochotná s mužem vyrazit na dobrodružné cesty, klidně i někam do džungle. Netrhá totiž partu a není fiflena. Ostatně, to by jí ani její svobodomyslný duch nedovolil. Závidíte, milé ženy, Střelkyním? Zkuste se oprostit od pravidel a radujte se ze života. Třeba pak budete mít stejný úspěch.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Tyhle holky jsou tak jiné. Vodnářky působí možná trochu rezervovaně, ale tak báječně se s nimi povídá. Jsou chytré, přátelské, otevřené a rády říkají věci na rovinu. Muži po nich baží z několika důvodů. Jednak pro jejich výstřední, leckdy poněkud svérázné způsoby, které jsou v konvencemi svázané společnosti nadmíru osvěžující.

Kdo by rovněž nebyl fascinován nádhernýma očima a okouzlujícím pohledem hledícím kamsi do dáli. I když Vodnářky působí křehce, dokážou se postavit nejenom za sebe, ale i za ostatní.

Jejich nezávislost je až fascinující. A co si budeme povídat, chlapům se odjakživa líbily ženy, které působily nepřístupně. Vodnářky mužům vyhovují i pro jejich komunikační styl. Typicky ženská emocionální výměna názorů je mimo jejich chápání, raději dávají přednost logickým diskuzím.

Laicky řečeno, s Vodnářkou si chlap popovídá o všem možném, protože je mu kvalitním parťákem. Nutno dodat, nejenom v debatách.

Zdroje: www.zverokruh.cz, astrotalk.com