Jasně rudá

Beran (21.3. – 20.4.)

Tento odstín symbolizuje intenzivní energii a tvůrčí sílu. Rudá aura Berana však také evokuje hněv, vášeň a soutěživost, stejně jako jeho odhodlanost a silnou vůli, což je pro tyto zrozence charakteristické.

Sytě zelená

Býk (21.4. – 21.5.)

Aura lidí narozených ve znamení Býka je sytě zelená, což odráží jejich lásku k přírodě. Tato barva je spojována s léčitelskými schopnostmi a uměním rozjasnit i ty nejtemnější dny. Zároveň symbolizuje odhodlání a realistický přístup k životu, které jsou pro Býky typické.

Žlutá

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Magická aura Blíženců je doslova okouzlující a okamžitě přitahuje pozornost. Žlutá je totiž barvou optimismu a radosti, kterou Blíženci mají nadbytek. Evokuje hravost, nadšení a kontakt s vnitřním dítětem.

Azurová modř

Rak (22.6. – 22.7.)

Sentimentální Raci mají azurově modrou auru, která symbolizuje bezstarostnost a nostalgičnost. Sklony k romantice charakterizují toto vodní znamení. Tato barva též vyjadřuje něžnost, lásku a péči, což jsou vlastnosti, které Raci rádi šíří kolem sebe.

Červenooranžová

Lev (23.7. – 22.8.)

Mocná aura Lva je plná obrovské energie a síly. Vyjadřuje ji odstín červené smíchané s oranžovou. Spektrum těchto barev symbolizuje zdravé sebevědomí, důvěru v sebe sama a touhu být vždy na špici.

Tyrkysová

Panna (23.8. – 22.9.)

Lidé narození ve znamení Panny mají auru vyzařující tyrkysovou barvu, což reflektuje jejich úžasnou schopnost uklidnit situace a udržet věci pod kontrolou. Jsou vysoce organizovaní a spolehliví.

Modrozelená

Váhy (23.9. – 23.10.)

Tato barva aury vyjadřuje klid a harmonii. Modrá symbolizuje víru a zelená sílu, což umožňuje Váhám vnést do jejich života soulad. Barva evokuje klid, objektivitu a diplomacii.

Indigo

Štír (24.10. – 22.11.)

Tajemný Štír má indigovou auru, která symbolizuje moudrost, intuici a intenzivní emocionální prožitky. Je to mystická barva, která umožňuje nahlédnout pod povrch a vnímat svět na hlubší úrovni.

Jasně oranžová

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dobrodružný Střelec potřebuje vášeň, lásku a energii, což vyjadřuje jeho jasně oranžová aurická barva. Divoký Střelec se nebojí nových výzev,  zároveň symbolizuje kreativitu a vytrvalost.

Tmavě červená

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Barva aury Kozoroha naznačuje, že pokud si získáte jeho důvěru, obklopí vás přepychem a láskou. Tento odstín též vyjadřuje houževnatou osobnost, schopnou zůstat silnou i v těch nejtěžších chvílích.

Jasně zelená

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Stejně jako jejich barva aury i Vodnáři jsou pozitivní a veselí jedinci. Umí být ale někdy i tajemní a náladoví. Jejich aura symbolizuje touhu po změně k lepšímu a přináší léčivou energii.

Světle růžová

Ryby (21.2. - 20.3.)

Citlivé Ryby jsou naplněny láskou a něžnou energií, což vystihuje jejich světle růžová aurická barva. Avšak podobně jako tato barva, mohou být v porovnání s ostatními znameními slabé a nezralé.

Zdroje: www.keen.com, astrotalk.com