Vysněné auto

Každý má své vysněné auto. Pro někoho je to luxusní sedan, pro jiného dvoumístný „sporťák“ v červené barvě. Typ auta, který je vám nejblíže, údajně hodně vypoví o vaší osobnosti. Nevěříte? Pak si vyzkoušejte náš test, abyste zjistili, jak moc to sedí. 

Pokud jste milovníci sportovních aut, která se chvilku po nastartování ztratí z dohledu, jste člověk milující adrenalin. K životu potřebujete jistou dávku napětí a vzrušení. Jakákoliv výzva spojená s rizikem je pro vás to pravé ořechové. 

Žijete naplno, jako by každý den byl tím posledním. Jste extroverti, kteří rádi poznávají nové lidi, navštěvují večírky a cestují. Milujete pozornost. Vaše chování však v ostatních často vzbuzuje špatný dojem. 

Považují vás za lehkomyslné, a někdy dokonce za šílence. Pokud je vaším vysněným vozem SUV, automobil velkých rozměrů, jste člověk, kterého charakterizuje vysoké sebevědomí a dominance. Jste autoritářský typ, který je ostatním přirozeným vůdcem. 

Rádi dáváte najevo svou moc. Tu nakonec dáváte najevo i typem vozu, který s vámi nejvíce koresponduje. Výběr vozů SUV je důkazem, že v životě potřebujete bezpečí. Nepatříte k lidem, kteří rádi riskují.

Rychlost a elegance

Pokud je vaším vysněným autem typ vozu á la Mustang, který je skloubením výkonu, rychlosti a elegance, jste podle odborníků spíše introvert. Pohodlí nacházíte především sami se sebou. Vyhýbáte se místům přeplněným lidmi. 

Jaký typ auta se vám líbí nejvíce? 

Zdroj: Youtube

Jste rezervovaní a tiší, což v lidech často vytváří dojem, že jste arogantní a nestojíte o to se s nimi bavit. Jste kreativní a féroví. Pokud je vaším vysněným typem vozu tzv. „vintage“ auto, pak jste podle odborníků soucitní a loajální. 

Přátelství je pro vás vším. Jste starostliví a empatičtí. Máte vášeň pro umění a nekonvenční pohled na život. Pokud jste milovníci tzv. „trucků“, svědčí to o vaší praktické povaze. 

Nezáleží vám na kráse, ale hledáte využitelnost. V životě neradi něco měníte. Jste stabilní, nenáročná povaha. Jste vyrovnaní, optimističtí a přátelští.

Pokud s vámi nejvíce rezonuje sedan, pak jste racionální a logicky uvažující člověk. Málokdy podléháte svým pocitům a většinu času zůstáváte klidní. Ve vztazích jste starostliví, laskaví a věrní. Jste společenští a extrovertní.

Náš test je důkazem, že auto, které řídíte, znamená mnohem víc, než jen splnění dětského snu. Může být ukazatelem toho, jakým člověkem skutečně jste a jaké vlastnosti vás charakterizují. 

Zdroje: www.bolnews.com, www.simplymotor.co.uk, play.howstuffworks.com