Baba Vanga

Baba Vanga se narodila v roce 1911 a o zrak přišla ve 12 letech během tornáda. Tato tragická událost jí však otevřela neobyčejnou cestu do světa proroctví.

Navzdory své slepotě si baba Vanga vypěstovala jedinečný dar předvídat budoucí události. Její předpovědi se vyznačují podivnou přesností, která se vymyká běžnému chápání. Balkánský Nostradamus, jak se Vanze často přezdívá, předpověděl vzestup ISIS, útoky z 11. září a dokonce i nečekaný výsledek hlasování o brexitu.

I po její smrti v roce 1996 nepřestávají proroctví baby Vangy fascinovat lidi na celém světě. Ve svých predikcích se trefila v celé řadě událostí. Jedna z těch nejočekávanějších má ale nastat v blízké budoucnosti - v roce 2024. Co všechno nás čeká? 

Baba Vanga ve své předpovědi pro rok 2024 zmínila příchod revoluce ve výpočetní technice. Promítne se do všech oblastí života, od průmyslových odvětví po zdravotnictví. 

Rok 2024 má přinést hospodářskou krizi z důvodu rostoucího zadlužení, geopolitického napětí a přesunu ekonomické moci ze Západu na Východ. Tato předpověď nabývá zvláštní aktuálnosti po globálních otřesech způsobených pandemií COVID-19, která vrhá zlověstný stín na světovou finanční stabilitu.

Baba Vanga ve své prozíravosti předpověděla prudký nárůst kybernetických útoků. V sázce se tak může ocitnout životně důležitá infrastruktura, od rozvodných sítí po čističky vody.

Trump prezidentem

Baba Vanga se zaměřila také na oblast medicíny a předpověděla, že tento rok bude pro lékařskou vědu přelomový. Situace nevyléčitelných nemocí by mohla konečně ustoupit síle medicíny, přičemž významným příkladem je Alzheimerova choroba. Předpovědi Baby Vangy přináší záblesk naděje pro miliony lidí na celém světě.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Ze svých predikcí nevynechala Baba Vanga ani politiku. Podle jejích vizí by se měl Donald Trump opět vrátit do prezidentského úřadu. Setká se ale s nepřízní osudu. Trumpa údajně postihne záhadné onemocnění, které způsobí hluchotu a trauma mozku.

Další proroctví se týká přírody, která nám ukáže svou sílu. Baba Vanga viděla katastrofické povětrnostní jevy, způsobené neúprosným vzestupem klimatických změn. Hurikány, tornáda a záplavy způsobí spoušť a zanechají za sebou zkázu.

Pokud se baba Vanga ve svých predikcích nemýlí, bude rok 2024 plný katastrof a podivných kataklyzmat. O dalších 200 let později má lidstvo dokonce navázat kontakt s mimozemšťany.

Zdroje: www.thechinesezodiac.org, www.yearly-horoscope.org, www.livemint.com