Koncem 70. a v 80. letech byla baba Vanga ve východní Evropě Varšavské smlouvy známá svými údajnými jasnovideckými a předvídavými schopnostmi.

Dvě předpovědi baby Vangy pro tento rok se již naplnily

Během svého života předpověděla řadu událostí, které se staly nebo se mají stát. Dvě z nich, předpovězené pro tento rok, se již skutečně naplnily.

Její stoupenci tvrdí, že správně předpověděla útoky z 11. září, brexit i to, že 44. prezidentem USA bude Afroameričan.

Pro rok 2022 pak předpověděla, že několik asijských zemí a Austrálii zasáhnou "intenzivní záplavy", a zároveň, že mnoho velkých měst bude čelit nedostatku vody v důsledku sucha. Tyto předpovědi se ukázaly jako správné. Například východní pobřeží Austrálie bylo v průběhu roku opakovaně zasaženo silnými dešti. Ty následně způsobily velké záplavy.

Oproti tomu například Portugalsko zasáhly extrémní vlny sucha. To potvrdilo Ministerstvo životního prostředí, potravin a venkova.

Co věštila pro budoucnost?

Její vize jsou prý z 85 procent správné. Zemřela v roce 1996.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Mezi její pozdější vize patřilo také to, že v roce 2023 dojde ke změně oběžné dráhy Země a že astronauti do roku 2028 zvládnou cestu do vesmíru na Venuši. Předpověděla také, že do roku 2046 bude technologie dárcovství a transplantace orgánů tak technologicky vyspělá, že lidé budou moci s její pomocí žít více než 100 let.

Mezi její extrémní předpovědi týkající se budoucnosti patří také to, že Evropa se do roku 2043 stane islámskou. A že USA do roku 2066 vytvoří zbraň zvanou "environmentální destruktor", která zmrazí vše, co jí přijde do cesty.

Mnohé z jejích předpovědí se možná zdají příliš extrémní a jistě někdo může pochybovat o jejich pravosti. Důkazy však mluví za vše.

Zdroje:

www.history.co.uk

www.dnaindia.com

www.news18.com