Předpověď Baby Vangy na rok 2023: Válka na Ukrajině neskončí. Bude hůř

Lenka Samuely | 22. 10. 2022

Už za svého života byla široce známou a uznávanou osobou pro své údajné schopnosti jasnovidectví. V její kanceláři ji navštěvovali jak obyčejní lidé, tak přední představitelé Bulharska a SSSR. Hvězda Baby Vangy září dál i dvacet šest let po její smrti a její předpovědi jsou stále populární.

„Co vidíš Babo Vango," zeptal se ruský spisovatel a básník Valentin Sidorov v roce 1979. Slepá prorokyně se zamyslela. „Všechno roztaje jako led. Jen jedna kra zůstane nedotčena. Vladimirova sláva a sláva Ruska," zvolala. „Nikdo ho nezastaví a bude mnoho obětí. On se však stane pánem světa," věštila. Právě tato slova, vyřčená dlouho před pádem Sovětského svazu a invazí na Ukrajinu, děsí celý svět.

Předpověď budoucnosti geniálního fyzika: Svět se neřítí do záhuby. Bude skvělý!
Magazín

Předpověď budoucnosti geniálního fyzika: Svět se neřítí do záhuby. Bude skvělý!

Ve stejné době totiž měla předpovědět, že Rusko se stane světovou supervelmocí, čeká nás další válka a na vlastní oči spatříme jaderný výbuch. To vše během několika nadcházejících měsíců.

Baba Vanga a válka na Ukrajině

Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova se narodila 3. října roku 1911. Většinu svého života strávila v oblasti Rupite v pohoří Kozhuh v Bulharsku. Oslepla jako malá holčička, při nehodě, během které ji mělo zachytit podivné tornádo. Od nešťastné události věřila, že dokáže předvídat budoucnost.

V období své padesátileté kariéry měla předpovědět například smrt princezny Diany, vzestup ISIS nebo pád Dvojčat. Její příznivci vypočítali, že se jí splnilo kolem 68 % proroctví. I přesto, že to ze statistického hlediska není vysoké číslo a řada skeptiků upozorňuje, že by ho dosáhla i kdyby pouze hádala, její predikce jsou stále oblíbené.

Asteroid Phaethon nebezpečně zrychluje rotaci. Hrozí, že narazí do Země
Magazín

Asteroid Phaethon nebezpečně zrychluje rotaci. Hrozí, že narazí do Země

Nejvíce znepokojující jsou její vize ohledně další velké války. O ní se měla zmínit hned několikrát. Pro rok 2023 však konkrétně předpovídala, že ji může odstartovat exploze jaderné elektrárny. Fakt, že Rusové odstřelovali jak největší jadernou elektrárnu Evropy v Záporoží, tak i Jihoukrajinskou jadernou elektrárnu v Mykolajivské oblasti na jihu Ukrajiny, nevěstí nic dobrého. Jeden špatný pohyb v zařízení by totiž mohl vyvolat katastrofu, která by zasáhla celou Evropu.

Predikce na rok 2023

Baba Vanga měla také prohlásit, že „velká země“ bude provádět výzkum biologických zbraní na lidech a kvůli těmto experimentům mohou zemřít stovky tisíc jedinců. Věštkyně se ale nezmínila, o jaký stát se konkrétně jedná. Je však jasné, že by porušil úmluvu OSN, jež zakazuje hromadění virů a nebezpečných bakterií.

Zdroj: Youtube

Mezi další předpověď pro rok 2023 patří i sluneční bouře, která odstartuje „doba temna". Zároveň s ní se má změnit oběžná dráha Země. Pokud by tato katastrofa nastala, měla by pro lidstvo zničující následky. Mohlo by se změnit klima, planeta by čelila radioaktivnímu záření, roztály by ledovce a nastal by globální chaos.

Zdroj:

www.thesun.co.uk, www.denik.cz, www.journalnews.com.ph

Tagy Baba Vanga Bulharsko Evropa havárie jaderná elektrárna OSN Princezna Diana ruská invaze na Ukrajinu Rusko Sovětský svaz