Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jasně červená

Pro odvážného Berana je typickou barvou jasně červená, která symbolizuje vášeň, sexuální zvídavost, soutěživost a silnou vůli. To jsou dokonalé charakterové rysy, které definují právě znamení Berana.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Sytě zelená

Citlivý, přírodu milující Býk projevuje svou auru v sytě zelené. Tato barva představuje synonymum pro léčivou sílu a ztvárňuje osobu, která svému okolí dává to nejlepší. Sytě zelená barva aury rovněž naznačuje Býčí realistický postoj k životu a odhodlání.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Žlutá

Blížence, kteří mají věčně dobrou náladu, obklopuje žlutá barva aury. Je to barva, která přeneseně potěší oko každého, kdo na ni pohlédne. Žlutá znamená optimismus, hravost a spojení s vaším vnitřním dítětem. Lidé s touto barvou aury se vyznačují zvláštním nadšením.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Růžová

Čekali byste u znamení Raka nějakou jinou barvu, když on sám stejně většinou všechno vidí růžovými brýlemi. Tato barva auru znamená, že Raci jsou romantické, něžné a soucitné duše. Oni zkrátka rozumějí svým bližním.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Červenooranžová

Znamení Lva se vyznačuje značným sebevědomím, což dokládá i červenooranžová barva jeho aury, barva energie a živočišnosti. Představuje synonymum zdravého ega, důvěry ve vlastní síly a touhy vítězit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Královská modrá

Velmi inteligentní, vzdělaná a komunikativní Panna si s sebou nese královsky modrou barvu aury. Z tohoto odstínu vyzařuje rozvaha, logické myšlení, racionální přístup a schopnost komunikace.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Modrozelená

Stejně jako lidé narození ve znamení Vah celoživotně hledají rovnováhu, i jejich modrozelená barva aury se snaží o to samé. Proto je zobrazena v harmonické kombinaci modré a zelené. Lidem s touto aurou jde o vyváženost ve vztazích, klid a pohodu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Indigo

Tajemní Štíři jsou přirozenými nositeli aury barvy modrého indiga. Tento odstín představuje intenzivní emoce, intuici, moudrost a citlivost. Kromě těchto vlastností, Štír umí odhalovat pravý stav věcí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Sytě oranžová

Dobrodruh Střelec má pro strach uděláno a neustále zkouší nové věci. Proto jeho barva aury sytě oranžová představuje změnu, kreativitu, vytrvalost a zdravé sebevědomí. Neméně důležitá je i chuť prožít bohatý život.

Kozoroh ( 22. 12. - 20. 1.)

Tmavě červená

Odhodlaný a strategicky zaměřený Kozoroh dává na odiv tmavě červenou barvu aury, která představuje jeho odolnost a vytrvalost, když jde do tuhého. Nositeli tmavě červené barvy aury jsou obecně velmi ambiciózní lidé, schopní překonávat životní těžkosti.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Jasně zelená

O Vodnářích je známo, že to jsou vizionáři. Jejich celoživotní postoj definuje i jasně zelená barva jejich aury. Tenhle odstín je příznačný pro lidi, kteří řídí změny a upřednostňují potřeby větší skupiny lidí před svými vlastními. Jasně zelená barva je nositelkou léčivých schopností.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Fialová

Intuitivní, magické, až snové znamení Ryb vyzařuje fialovou barvu aury. Pod ní si představte ohromnou fantazii, protože lidé s touto barvou aury milují denní snění a rádi utíkají do světů svých uměleckých počinů.

zdroj: aurasoma.de, www.vienna.at