Najděte to důležité

Psychologické testy jsou skvělou zábavou ve chvílích nudy. Jsou ale také skvělou pomůckou v okamžiku, kdy se sami o sobě chceme něco dozvědět. 

Například to, co je pro nás nejvíce důležité. Pokud se rádi rozvíjíte a zjišťujete potřebné o tom, kdo jste, pak si vyzkoušejte náš test. 

Není na něm nic složitého. Stačí se na několik málo vteřin soustředěně zadívat na náš obrázek a vybrat si duhu, která s vámi nejvíce rezonuje a nejvíce se vám líbí. 

Pak zjistíte, jaké jsou vaše životní priority, co je a co není ve vašem životě důležité a budete zas o krok blíže k lepšímu poznání sebe samých. 

Jaká duha je vaše? 

Pokud jste si zvolili duhu č. 1, pak je pro vás v životě nejdůležitější upřímnost. Tu bez okolků sdělíte všem kolem vás. Dokonce i lidem, kteří se neptají. Přesto, že s vyjádřením pravdy nemáte sebemenší problém, lidé vás mají rádi. Přitahuje je vaše jedinečná energie. 

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Výběrem duhy č. 2 o sobě říkáte, že je pro vás nejdůležitější empatie. S ní přistupujete ve stejné míře ke komukoli, koho máte poblíž. Vždy přemýšlíte, než něco řeknete, abyste případně nikoho neranili. Někdy tím však bráníte sami sobě vyjádření, co v životě skutečně chcete. 

Pokud jste zvolili duhu č. 3, pak je vaší prioritou neustále něco vymýšlet a objevovat. Nesnášíte nudu. Jste rozený dobrodruh. Stejně jako místa však občas měníte i své názory. 

Výběrem duhy č. 4 říkáte, že to nejdůležitější ve vašem životě jsou hranice. Ty si tyčíte vůči všem, které kolem sebe máte. Pokud se je někdo rozhodne překročit, jasně mu ukážete, kam patří. 

Pokud jste si zvolili duhu č. 5, pak jste člověk, pro kterého je nejdůležitějším aspektem života komunikace. Ať už je to práce nebo partnerské vztahy, vždy si potřebujete ujasnit, co od vás druzí čekají. 

Výběrem duhy č. 6 o sobě říkáte, že to nejdůležitější ve vašem životě je víra ve vlastní intuici. Ta u vás skutečně platí. Dokonce tak moc, že často předem víte, co se stane. Lidé vás mají za rádce a vrbu, ke kterým chodí nejen pro rady, ale také s problémy. Vy jim vždy ochotně pomůžete. 

Pokud jste si zvolili duhu č. 7, pak jsou pro vás nejdůležitější nápady. V životě totiž chcete tvořit. Váš problém může spočívat v tom, že často je to hned několik věcí najednou. Na žádnou tak nemáte dostatek času a vzápětí ani trpělivosti. 

astrologytests.com, timesofindia.indiatimes.com, louisem.com