Jsou lidé, kteří přitahují peníze snad už od kolébky. Zkrátka, vydělávají bez větší námahy, umějí s penězi hospodařit, a tak jich mají dost pro hezký život. A pak jsou tací, kteří už v půlce měsíce prohledávají dětem prasátka, protože už zase nevyšli s výplatou.

Všem nám alespoň jednou za život spadne nějaká ta výhra ve sportce nebo dědictví, ale ani to nemusí být dostačující. Takže zatímco my ostatní vyhrajeme v loterii tak maximálně dvě stovky a zdědíme po tetičce knihovnu plnou plesnivých braků, jiní vyhrají půl mega a strýček z Ameriky jim odkáže vilu na Floridě. Nezáviďme jim. Nejspíš se totiž narodili v jednom z následujících znamení horoskopu:

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Lidé narození v zemském znamení Býka jsou známí svou praktickou, spolehlivou a klidnou povahou. Jsou velmi pracovití, vyznají se ve finančních věcech, proto krok za krokem důsledně směřují k vysněné metě stát se milionáři.

Už jenom to, že neutrácejí za zbytečné nesmysly, vede k tomu, že umí šetřit, takže jejich cíl je rozhodně v dohledu. Daleko víc sázejí na pohodlí a stabilitu, kterou jim mohou přinést právě peníze. K Býkovi patří planeta Venuše, která v něm vzbuzuje nejenom touhu po opravdové lásce, ale i krásnu. A jsme u jádra pudla.

Býci totiž koncem měsíce promění své naspořené peníze ve fantastickou koupi nemovitosti, pozemku, starožitnosti či jiné podobné věci, do které je vhodné ukládat finanční prostředky. A jak se později ukáže, celá transakce má skrytý potenciál mnohem větší hodnoty pořizované věci, než je ta smluvní. Takové zbohatnutí bychom si také nechali líbit…

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Člověk, který je vizionář, a tak trochu mimoň, a pohádkově bohatý? Znáte to, když je štěstí unavené... V případě Vodnáře tedy určitě. Ale zase na druhou stranu, i štěstí je třeba jít naproti a to Vodnář umí. Jeho život je plný všemožných a hlavně překvapivých událostí a situací.

Vodnáři neustále vymýšlejí nějaké více či méně bláznivé nápady, kterými chtějí posouvat svět. A jelikož spousta věcí se děje na pozadí, anebo je jich tolik, že Vodnář snadno zapomene jednu věc pro druhou, dobíhají úkoly, které jste řešili třeba už před půl rokem.

Právě konec června je ten správný čas na to, abyste konečně dostali svou spravedlivou odměnu za dobře odvedenou práci. To ovšem není všechno, protože s ní přichází i nabídka na lukrativní job. A taková věc se přece neodmítá…

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tak jako, co si budeme povídat. Střelci se zrovna nepředřou, takže patří sem? Mezi potencionální milionáře? Patří. A víte proč? Vládne mu Jupiter, což je planeta štěstí, růstu cestování. Jeho vlastně peníze zas až tak moc nezajímají, ale bez většího přičinění k němu přicházejí právě díky Jupiteru.

Že by Střelec zbohatl normální prací, není příliš pravděpodobné. Daleko pravděpodobněji vyhraje v loterii, získá ohromné dědictví nebo si najde pohádkově bohatou manželku.

Jak ale hvězdy naznačují, všechno bude jinak. Střelci jsou totiž vášniví cestovatelé. Milují poznávání nových míst i lidí. A protože jsou velmi společenští, seznámí se s člověkem, který jim za jejich zahraniční kontakty nabídne lukrativní odměnu. Milí Střelci, tak konečně se zdá, že to vaše trajdání po všech čertech začíná dávat smysl…

Zdroje: www.prosieben.de, collective.world