Nový pán Brexitu je od svého zvolení do funkce premiéra často srovnáván s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Může za to jeho účes, autokratické nastavení mysli i pocit, že spolkl všechnu moudrost světa. Oba mají také kupu dětí, a přestože Johnson tvrdí, že zplodil pouze čtyři potomky, není to pravda. Dětí je pět. Kdo jsou, co dělají, a proč to páté nechce přiznat za své?

Lara Lettice, nejstarší dcera


Borisova nejstarší pýcha se jmenuje Lara Lettice a je jí 26 let. Johnsova co nevidět exmanželka Marina Wheeler s ní otěhotněla ještě předtím, než si Borise vzala. Lara je spisovatelka, editorka a zpravodajka a píše pro plátek Evening Standart. Vystudovala prestižní školu Bedales, kde jeden rok stojí 33 tisíc liber (skoro milion korun).

S otcem má špatný vztah. Když se zjistilo, že svou ženu podváděl, nazvala ho Lara sobeckým bastardem. Také dodala: ,,Máma s ním skončila. Zpátky ho už nikdy nevezme."

Milo Johnson, druhý nejstarší ze sourozenců


Milu Johnsonovi je 24 let a je druhým nejstarším z klanu Johnsonů. Docházel na školu Westminster, za další milion školného ročně. Poté se zapsal na London School, kde v roce 2014 vystudoval obor orientální a africká studia.

Po škole se na pět měsíců odebral na stáž do Dubaje, kde pracoval pro časopis Esquire. Říká se, že ve sportech exceloval. Miluje fotbal, kriket a běhání. Podle profilu na Linkedinu mluví plynně francouzsky, rusky a arabsky. V rozvodovém debaklu se staví na stranu své matky.

Cassie Peaches, třetí potomek

Cassie je 22 a je třetím potomkem Borise a Mariny. Vystudovala Highgate School v severním Londýně, oproti starším sourozencům na ní rodiče škudlili, rok na této škole stál "pouze" 18 tisíc liber (půl milionu korun).

Spisovatelská krev zřejmě koluje v rodině, Cassie se věnuje psaní a korektuře, během školní docházky byla editorkou školního časopisu Cholmeleian. K situaci svých rodičů se veřejně nevyjádřila.

Theodore Johnson, nejmladší z dětí?

Neoficiálně je nejmladší, oficiálně ne. Theodorovi je 20 let a je nejmladším synem Mariny. Jeho život je obestřen tajemstvím, nikdo neví, do jaké školy docházel v mládí, na výšku se ale rozhodl pro Cambridge, přímé rivaly Oxfordské univerzity, kam docházel jeho otec

Kdo je Stephanie Macintyre?

Stephanie Macintyre je pátým, nechtěným dítětem vzešlým z krátké aférky mezi Johnsonem a jeho uměleckou poradkyní Helen Macintyre. Nejmladší Johnsonova dcera se narodila v roce 2009 a premiér odmítal tvrzení, že je jeho dcerou a není ani jmenován otcem na jejím rodném listu.

Že je otcem bylo zjištěno až v 2013, kdy se během soudní pře dožadoval soudního příkazu, který by zabránil spojování jeho jména s malou Stephanie. Podle posledních informací se k ní otec ani starší sourozenci nehlásí.