Pohodlné bydlení pro čtyřčlennou rodinu na 19 m. Mladý pár si ho postavil sám

Redakce | 6. 8. 2019
Rodina je dnes bez závazků a šťastná!
Mladý pár geniálně využil každý kousek svého vlastnoručně postaveného pojízdného domku za 600 tisíc!
V domě je ukryta spousta úložného prostoru.

Mladý americký pár si vlastnoručně postavil úžasný domek, ve kterém se rozhodl vychovávat svou dceru, užívat si života bez dluhů a na cestách poznávat svět. V galerii uvidíte skvělé vychytávky, díky kterým se tříčlenné rodině s kočkou skvěle žije na necelých 19 metrech čtverečních!

Stále více se mezi lidmi rozmáhá touha po svobodě bez závazků. Dobrodruzi se zbavují předražených hypoték nebo prodávají majetek, pořizují si obytná auta nebo dokonce pojízdné domy a vyrážejí na cesty.

Architekt Robert Garlow a jeho žena dětská sestra Samantha z Washingtonu usoudili, že jsou unavení z toho se neustále hnát za penězi, aby se jim podařilo každý měsíc splácet vysokou hypotéku za jejich byt. Rozhodli se tedy, že si pořídí pojízdný dům, ovšem žádný nesplňoval jejich požadavky. Nezbývalo nic jiného, než si dům postavit vlastníma rukama. Práci věnovali téměř každý víkend a hotovo s pomocí přátel měli za 14 měsíců. Jejich vysněný domeček na kolečkách je vyšel na asi 600 tisíc korun. A jelikož je Robert architekt vymyslel neuvěřitelné množství vychytávek, které rodině umožňují v maličkém domě spokojeně žít a dokonce s sebou vozit veškerou představitelnou sportovní výbavu, člun, stan apod. V galerii uvidíte podrobné fotografie celého domu i jeho vybavení.

A tady je časosběrné video ze stavby a vybavování domu:

Zdroj: Youtube