Ano, skutečně se popelnice proměnila v plně funkční obytný prostor s kuchyní, toaletou, sprchou, a dokonce i minibarem a taneční tyčí! Podívejte se na video:

Zdroj: Youtube

Domov z popelnice

Během sedmi měsíců pilné práce a kreativity vytvořil Gregory Kloehn v prostoru kontejneru malý příbytek. Kdysi vyhozená kovová krabice se nyní pyšní žulovou deskou, nerezovým dřezem a komerčním sporákem.

Interiér, izolovaný a očalouněný, je vybaven sedací soupravou, která se v noci chytře přemění na postel. Stěny pokryté překližkou a kobercem vytvářejí útulnou atmosféru a zpochybňují všechny zažité představy o tom, jak by měl vypadat domov.

Mnohem víc než jen domov

Ale to není všechno. Kloehnův dumpsterový dům není jen funkční, je určen i pro zábavu. Díky minibaru, DJ systému a venkovnímu grilu může toto kompaktní obydlí hostit živé domácí večírky. A ani tím kreativita nekončí - přes den lze střechu zvednout a proměnit ji v nádhernou střešní terasu, která je ideální pro slunění.

Génius, který vyřešil bytovou krizi?

Gregory Kloehn dostal svůj netradiční nápad, když pracoval na jiném zvláštním domě z přepravního kontejneru. Když pozoroval sousední kontejner, uvědomil si jeho podobnost s malým domkem. Jeho vize dostala konkrétní podobu a vedla ke zrodu tohoto inovativního obydlí.

Reakce na Kloehnův výtvor byly stejně rozmanité jako zábavné. Kolemjdoucí jsou šokováni i ohromeni a snaží se smířit představu popelnice s konceptem pohodlného domova. Někteří ho označují za génia, jiní v něm vidí řešení bytové krize.

Nová perspektiva bydlení

Tento dumpster home není jen svědectvím Kloehnovy kreativity, ale zpochybňuje naše chápání obytných prostor. Ukazuje potenciál, který se skrývá v každodenních předmětech, a připomíná nám, že s trochou fantazie se i z vyhozené popelnice může stát útulné útočiště. Kloehnův úspěch není jen o budování domova, ale i o novém definování hranic možností.

Zdroje: www.dailymail.co.uk, www.businessinsider.com