Celebrity, které mají po svém boku normální smrtelníky

Tyto CELEBRITY NAŠLY LÁSKU mezi OBYČEJNÝMI SMRTELNÍKY! Jak se to mohlo stát?

Tyto CELEBRITY NAŠLY LÁSKU mezi OBYČEJNÝMI SMRTELNÍKY! Jak se to mohlo stát?

Foto: YouTube.com

Ano, zázraky se stávají a tak se také občas stane, že známé celebrity zaplanou neutuchající láskou k normálním smrtelníkům. My jsme pro vás vypátrali hned několik případů, kdy velké hvězdy zatoužily po protějšku, který nemá s jejich "nablýskaným světem" nic společného. A vypadá to, že takové páry bývají ve světě šoubyznysu nejpevnější.

1. díl: Naučte se vybírat potraviny: Snídaně!

Sedm potravin, které zázračně prodlouží život

Dokážete si představit život po boku veřejně známého člověka? V tuzemsku to zřejmě tak náročné nebude. Tady mají celebrity v porovnání s těmi zahraničními poklidný život bez neustálého pronásledování fanoušky či fotografy.

V zahraničí je to něco zcela jiného, celebrity tam podle všeho zažívají krušné chvíle a málokdo soudný by s nimi měnil. Podobně náročný bude i život partnera či partnerky takové hvězdy. Ne každý asi unese, že je v médiích či na sociálních sítích probírán jeho vztah, že se k němu tak má možnost vyjádřit každý, že si lidé neberou servítky… Podívejte se do galerie, které celebrity “nelovily ve svých řadách“, ale zamilovaly se do úplně obyčejných lidí.

Bydlení budoucnosti:Luxusní plovoucí archy spasí lidstvo při globální katastrofě

Akční letáky