Celebrity, které mají po svém boku normální smrtelníky

9. červenec 2019 četba na 1 minutu
Tyto CELEBRITY NAŠLY LÁSKU mezi OBYČEJNÝMI SMRTELNÍKY! Jak se to mohlo stát?

Tyto CELEBRITY NAŠLY LÁSKU mezi OBYČEJNÝMI SMRTELNÍKY! Jak se to mohlo stát?

Foto: YouTube.com

Ano, zázraky se stávají a tak se také občas stane, že známé celebrity zaplanou neutuchající láskou k normálním smrtelníkům. My jsme pro vás vypátrali hned několik případů, kdy velké hvězdy zatoužily po protějšku, který nemá s jejich "nablýskaným světem" nic společného. A vypadá to, že takové páry bývají ve světě šoubyznysu nejpevnější.

Dokážete si představit život po boku veřejně známého člověka? V tuzemsku to zřejmě tak náročné nebude. Tady mají celebrity v porovnání s těmi zahraničními poklidný život bez neustálého pronásledování fanoušky či fotografy.

V zahraničí je to něco zcela jiného, celebrity tam podle všeho zažívají krušné chvíle a málokdo soudný by s nimi měnil. Podobně náročný bude i život partnera či partnerky takové hvězdy. Ne každý asi unese, že je v médiích či na sociálních sítích probírán jeho vztah, že se k němu tak má možnost vyjádřit každý, že si lidé neberou servítky… Podívejte se do galerie, které celebrity “nelovily ve svých řadách“, ale zamilovaly se do úplně obyčejných lidí.

Akční letáky