Poznejte životní filosofii

Psychologické testy mají nejen zaměstnat náš mozek natolik, aby začal pracovat na plné obrátky, mají také pomoci k lepšímu poznání sebe samých. Příkladem je i náš obrázek. Prozradí, jakou životní filosofii vyznáváte. Jaká je pro vás zkrátka ta pravá. 

Pokud tomu nevěříte, na nic nečekejte a ihned to vyzkoušejte. Možná budete překvapení, jak moc to nakonec sedí. 

Někdy jsme v životě totiž přesvědčení, že cesta, po které kráčíme, je ta jediná správná. Až do chvíle, kdy nás sám život svede na novou cestu a my tak máme možnost zakusit zcela novou perspektivu poznání. 

Vždyť i mocný Herkules váhal mezi Cností a Neřestí. Mohl si zvolit jednu nebo druhou. Zatímco jedna znamenala cestu do temnoty, ta druhá, náročnější, mu nakonec byla odměnou. Tušíte, jak tomu bude u vás? 

Jaká cesta je vaše?

Pokud vaše volba padla na cestu č. 1, pak jste člověk, který má někdy pocit, že do tohoto světa snad ani nepatří. Rád sníte a právě sny jsou tím, co vám tíhu reality občas pomáhá "přežít". Tvoříte si tedy svou vlastní realitu, ať už ve své hlavě nebo tím, že čtete romány a díky nim se přenášíte do časů, které jsou vám blízké. 

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Cesta č. 2 značí takovou životní filosofii, která je plná empatie a porozumění. I když se kolem vás děje mnoho zlého a mnohdy krutého, nikdy neztrácíte naději v lepší zítřky. Na lidi se jen málokdy zlobíte, protože věříte, že každý vždy jedná, jak v daný moment umí nejlépe. 

Pokud jste si zvolili cestu č. 3, pak jste s určitostí člověk, který proplouvá světem za pomoci intuice. I když realita všedních dnů často vypadá jinak, než jaké jsou vaše pocity, vy věříte právě jim. Rádi se inspirujete velkými filosofy a pragmatičnost ve vašem světě takřka postrádá smysl. 

Cesta č. 4 pak značí takovou životní filosofii, která je plná magie a kouzel. Je pro vás důležité vše, co má tradici, protože věříte, že vše předané od našich předků někdy fungovalo a tak to musí fungovat i dnes. 

Cesta č. 5 představuje člověka, který věří v bezbřehost. Věříte, že život smrtí rozhodně nekončí a na světě neexistuje nic, co by se nedalo překonat nebo vyřešit. Jste od podstaty pozitivní člověk, který každou sklenici s vodou vidí na půl plnou. 

Pokud jste si zvolili cestu č. 6, pak jste přírodní člověk. Zajímá vás, jak fungují přírodní živly a víte, že o přírodu je třeba se starat, protože má větší moc, než si myslíme. Nasloucháte nejen stromům, ale také zvířatům a berete je stejně jako lidi kolem vás. 

Zdroje: themindsjournal.com, www.magicalrecipesonline.com, www.jagranjosh.com