Muži vám vzkazují: „Tohle prosím nedělejte, pokud o nás nechcete přijít!“ Jsou to věci, které jsou pro pány více než otravné a nesnesitelné. Pokud se v něčem v tomto článku nacházíte, okamžitě to přestaňte dělat. Jinak svůj protějšek od sebe odeženete.

1. Přílišná nezávislost: 

Muži narození ve znamení Býka nebo Lva nesnáší, když je jejich partnerka příliš nezávislá. Taková žena, která s nimi nespolupracuje a dělá si to, co chce, je pro ně neakceptovatelná. Tito muži preferují ženu, která si váží jejich podpory i vynaložené energie do jejich vztahu. Svobodomyslnou partnerku, která se chová jako Janis Joplin, žádný chlap ve skutečnosti pro dlouhodobý vztah nechce.

2. Nadměrná citlivost: 

Pánové, kteří se narodili ve znamení Střelce nebo Berana by mohli mít potíže s partnerkami, které jsou přehnaně přecitlivělé. Řeč je o dámách, které fňukají, stěžují si na každou hloupost. Tito zrozenci vyloženě nesnesou emocionálně labilní dámy. Chtějí mít pohodovou přítelkyni, která má smysl pro humor a pojede s nimi bez problémů třeba kempovat.

3. Nedostatek sebevědomí: 

Zrozenci Lva nebo Štíra mohou být odpuzováni ženami, které nemají žádné sebevědomí. Dámy, které si nestojí za svým, nebo neumí vyjádřit svoje potřeby a touhy, jsou pro muže všeobecně velmi nepřitažlivé. Každý muž si přeje sebevědomou partnerku, která ví, co chce a má jasno o své budoucnosti. 

4. Přehnaná kritičnost: 

Blíženci a Vodnáři nemohou žít se ženou, která je příliš kritická nebo neustále hledá na druhých chyby. Neradi poslouchají pomluvy a negativní hodnocení na všechny kolem, včetně sebe. Chtějí být svou partnerkou podporováni, nikoli kritizováni a sekýrováni za každou maličkost.

5. Neschopnost komunikovat: 

Muži narození ve znamení Ryb nebo Kozoroha by mohli mít problémy s partnerkou, která není upřímná. Tito pánové upřednostňují ženy, které jsou schopné otevřeně komunikovat nebo sdílet své pocity a myšlenky. Chtějí se cítit spojeni se svou partnerkou a mluvit spolu otevřeně o všem, bez jakýchkoli tabu.

Zdroj: timesofindia.indiatimes.com