Další OŽIVLÁ BARBIE z Ukrajiny. Ale pozor, tentokrát je i CHYTRÁ!

Alina Kovalevská se stylizuje do panenky Barbie.

Alina Kovalevská se stylizuje do panenky Barbie.

Foto: Profimedia.cz

Nejznámější oživlá Barbie, Ukrajinka Valerie Lukyanová (28), musí čelit zdatné konkurenci. Další dívka, která napodobuje slavnou panenku, se jmenuje Alina Kovalevská (21). Zároveň dokazuje, že krása a chytrost se nevylučují.

Valerie byla svého času jednou z nejznámějšjích žen internetu. Šokovala snahou převtělit se do panenky Barbie, přičemž se nezastavila před ničím. Podstoupila například vyřezání spodních párů žeber za účelem útlého pasu, mnoho obličejových plastik a liposukcí. Na operačním sále je prý jako doma. Pavé nejsou ani její vlasy. Perfektní make-up jí zabere zhruba tři hodiny, drží dost ostrou dietu a je zvyklá nosit ty nejvyšší podpatky.

Nyní se objevila její soupeřka z Oděsy, která na to jde o poznání chytřeji. Plastiiky jí nic neříkají, vlasy má vlastní a sází pouze na přirozenou podobu s Barbie, kterou podtrhuje jen líčením a speciálními kontaktními čočkami. Navíc nejde o prostoduchou bytost. Studuje psychologii a sociální vědy na univerzitě a má jasno v tom, že se nechce stát pouhou internetovou atrakcí. Po studiích touží založit rodinu, mít dvě děti a kariéru Barbie pověsí na hřebík.

Není divu, že Valerie na konkurenci dost žárlí. Zřejmě tuší, že Alina působí mnohem lepším dojmem. Myslíte si to také? 

Akční letáky