Kde vyrůstal Kurt Cobain nebo Elvis? Prohlédněte si domy slavných osobností

Julien Dimitrov | 23. 8. 2019
Opuštěný dům Arethy Franklin
Z rodného domu Arnolda Schwarzennegera se stalo muzeum
Camilla Parker-Bowles přece nemohla vyrůstat v něčem obyčejném

Zajímalo vás, zda ke slávě potřebujete stabilní rodinu a hezký velký dům? Spoustu známých osobností se narodilo do chudých poměrů a bydleli v polorozpadlých domech, které si jejich rodiče nemohli dovolit. 

Aretha Franklin vyrůstala v malinkém domě, který je nyní opuštěný. Elvis Presley žil s rodiči v titěrném domečku na předměstí Mississippi, než se konečně rozhodl opustit rodné hnízdo a uvolnit jeden ze dvou pokojů. Justin Bieber vyrůstal s prarodiči v kanadském městě Ontario, než si uvědomil, že v Kanadě ho sláva nečeká. Barbadoská kráska Rihanna se o pokoj dělila se svými sourozenci, třípokoják byl pro bezmála osmičlennou rodinu prostě malý.


Nelze však říct, že ty nejznámější hvězdy novodobé historie mají pohnuté osudy. Taková Taylor Swift, která patří ke špici populární hudby, nikdy nezakusila, jaké to je být chudá a nemít na jídlo. Naopak, pochází z vyšší střední třídy a její rodiče si dovolili ji rozmazlovat od malička. Stejný, ne-li lepší osud měla Camilla Parker-Bowles, aka vévodkyně z Cornwallu.


Zabrouzdejte do naší galerie a prohlédněte si, kde vyrůstali vaše oblíbené známé osobnosti včetně tří ze čtyř členů skupiny The Beatles.