Karikatury Donalda Trumpa baví internet! Podívejte se na ty nejlepší

Julien Dimitrov | 22. 6. 2019
Trump jako plyšák
Donald Trump se objevil i v Simpsonec
Srovnání Trumpa s ptákem. Podoba není náhodná

Prezident Spojených států amerických Donald Trump sedí v oválné pracovně třetím rokem a rozhodně nehodlá odejít. Oranžový prezident s jasně žlutou chocholkou na hlavě je celému světu jen pro smích nejen kvůli svým výroků na Twitteru, a jak bývá zvykem, když se někomu smějeme, tak pořádně.

Má to těžké, ale ve výsledku si o to říká sám. Donald Trump byl ještě před zvolením do úřadu terčem posměchu celé planety. Lidé se vysmívali jeho vzhledu, jeho gestikulaci, jeho dětským ručičkám, vždy si našli čeho, čím ho zdiskreditovali.

Největším skandálem není ani tak pravda o jeho nepřirozeně zbarvených vlasech, byť srovnávat ho s korelou je vždycky sranda, ale jeho aférka s bývalou pornohvězdou Stormy Daniels. Té měl údajně zaplatit několik desítek tisíc dolarů, aby pomlčela o jejich vztahu. Místo toho vyšla s pravdou ven a popsala průběh jejich krátkodobé romance, včetně toho, co se dělo pod peřinami.

Jak zněly verše, které musely být vystřiženy z Básníků, aby film mohl do kin?
Magazín

Jak zněly verše, které musely být vystřiženy z Básníků, aby film mohl do kin?

Internetem kolují statisíce zábavných karikatur prezidenta USA, my jsme pro vás vybrali ty nejlepší. Co všechno s podobou Donalda Trumpa můžete pozřít, kam všude si můžete nalepit jeho obličej a jak vlastně vypadá nahý?