Jak držíte telefon?

Psychologické testy nejsou pouze hlavolamem pro náš mozek, jsou také skvělým způsobem, jak sami sebe lépe poznat. Příkladem je i náš obrázek. 

Jsou na něm vyobrazené čtyři způsoby, jakými lidé drží mobilní telefony. Ten, který používáte vy, prozradí hodně o vašem charakteru. Nevěříte? Pak na nic nečekejte a hurá do toho!

Stačí se po dobu několika vteřin zadívat na náš obrázek a vybrat si způsob, jakým do mobilu ťukáte vy. Tento nepatrný detail, kterým jistě každý z nás disponuje, o vás prozradí víc, než jste mysleli. 

Kdo přesně jste? 

Právě způsob, jakým držíte telefon a ťukáte zprávy svým přátelům, prozradí, jakou osobností jste. Na výběr máte ze čtyř možností. Už víte, která je ta vaše?

Pro více informací se podívejte na toto video:

Zdroj: Youtube

Pokud jste si zvolil způsob č. 1, jste člověk, který si s ničím hlavu příliš neláme. Rád proplouváte světem bez starostí a s každým jste za dobře. To ale neznamená, že nemáte svůj vlastní názor. Jen se zkrátka nechcete hádkami a neshodami připravit o drahocenný čas. 

Život berete, jaký je. Z dobrých chvilek se radujete a ty horší berete jako možnost, jak se mnohému naučit. Překážky jsou pro vás výzvou. Víte, že bez vystoupení z komfortní zóny to někdy zkrátka nejde. 

Pokud jste zvolili způsob č. 2, pak vězte, že vaše intuice skutečně funguje. Jen jí začít pořádně věřit. Jako člověk se držíte spíše při zemi, jakékoliv riskantní situace obcházíte obloukem. Milujete dobrou společnost a za každou cenu pomáháte lidem. Dost často přitom však zapomínáte sami na sebe a na své vlastní důležité potřeby. 

Způsob č. 3, jakým lze držet mobilní telefon, pak představuje člověka s analytickým způsobem uvažování. Lidé si k vám rádi chodí pro rady, protože podle vás neexistuje problém, který by nebyl řešitelný. 

Milujete změny, jsou pro vás závanem nového a nepoznaného. Jako člověk jste energický, dokonce až tak, že máte problém se někdy zastavit. Ačkoliv život jako takový zvládáte se všemi jeho radostmi i strastmi na výbornou, něco vám přesto uniká: vztahy. Pokud jde o lásku, tam je potřeba ještě zapracovat a naučit se více vyjadřovat své pocity. 

Poslední 4. způsob držení mobilního telefonu představuje člověka, který je nesmírně spontánní a kreativní. Vyjímat se tak budete především v umění, kde můžete dosáhnout obrovských úspěchů. Ačkoliv jste spíše extrovert, i vás občas přepadne chvilka, kdy jediné, co chcete, je být sám se sebou a svými myšlenkami. 

Zdroje: themindsjournal.com, www.jagranjosh.com, www.indiatimes.com