Narodila se 23. července 1989 a své dětství prožila ve Strážnici na Hodonínsku. Po základní škole se rozhodla pro studium na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži. Avšak po dvou letech gymnázium opustila a vrátila se do Strážnice, kde úspěšně dokončila střední odbornou školu v oboru kosmetika.

Královna krásy s mezinárodním úspěchem

Do povědomí širší veřejnosti se dostala v roce 2008, když se umístila na prvním místě v české soutěži krásy Česká Miss. Tento úspěch jí otevřel dveře k mezinárodním soutěžím. Ještě v tom samém roce reprezentovala Českou republiku na Miss Universe ve vietnamském Nha Trangu, kde mezi 80 soutěžícími skončila na skvělém 11. místě. V roce 2010 pokračovala v úspěších, když se dostala do TOP 10 na soutěži Top Model of the World.

Nejen modelka

Svět modelingu byl pro českou krásku ale poměrně malý, a tak se rozhodla se prosadit i na divadelní scéně. Od roku 2012 do roku 2013 se objevovala v muzikálu Hamlet: The Rock Opera. O pár let později ztvárnila jednu z vedlejších postav v muzikálu Kvítek mandragory. V roce 2015 se ještě objevila v menší roli v komedii Vánoční Kameňák.

Odvaha mluvit o problémech

Prakticky od doby, co se proslavila, byla v hledáčku nejen fanoušků, ale i médií. A brzy o ni začali mít mnozí strach. Nešlo si totiž nevšimnout, nakolik se modelka změnila. Na přehlídkách, na nichž předváděla spodní prádlo, bylo vidět, že je až nezdravě hubená. O tom, že by měla nějaký problém, dlouho mlčela. Nakonec se ale rozhodla promluvit a přiznala, že jistou dobu skutečně trpěla poruchou příjmu potravy.

„Začalo to asi půl roku nebo rok po mém vítězství v České Miss. Objevil se nějaký článek, že jsem tlustá, a proto nemám přehlídky. To mě tehdy hrozně ranilo a začala jsem extrémně hubnout. Potřebovala jsem zhubnout hned, takže proto jsem volila tento nezdravý způsob,” uvedla v roce 2013 modelka v rozhovoru pro iDNES a prozradila, že trpěla mentální anorexií. Z té se jí nakonec podařilo se uzdravit.

Osobní život

Modelka se v roce 2010 dala dohromady se zpěvákem Václavem Noid Bártou. S tím se dokonce zasnoubila, avšak po třech letech vztah skončil. Později kráska randila se synem miliardáře Tomáše Maliny Jakubem Malinou. Ani tento vztah ale nevydržel. V současné době je už několik měsíců šťastně zadaná a tvoří pár s podnikatelem Radkem Váchou.

A o kom je tedy řeč? Dívenka na úvodní fotce je česká modelka a herečka Eliška Bučková.

Zdroje: blesk.cz, csfd.cz, idnes.cz