V roce 2006 spatřil světlo světa vánoční film Prázdniny, ve kterém hráli hlavní role Cameron Diaz, Jude Law, Kate Winslet a Jack Black. Tento film se stal jedním z nejoblíbenějších vánočních filmů a i po 17 letech od premiéry zůstává klasikou. Dvě mladé herečky, Emma Pritchard a Miffy Englefield, které ve filmu hrály Grahamovy dcery Sophii a Olivii, si získaly srdce diváků svými andělskými tvářemi.

Osudy hereček

Snad každého diváka napadlo, že právě tyto role musely mladé dívenky vystřelit k hvězdné kariéře. Tak se ale bohužel nestalo. Ani jedna z nich se žádné velké slávy nedočkala.

Miffy Englefield, nyní 24letá, si ve filmu Prázdniny zahrála Sophii. Následně si zahrála ještě v několika seriálech, ale později se rozhodla změnit svou kariéru. Nyní pracuje jako baristka a hraje v punkové kapele. V jednom rozhovoru kdysi prozradila, že herectví opustila kvůli svému otci, který se o ni staral sám a neměl tak peníze ani čas na to, aby ji vozil po konkurzech.

Emma Pritchard, která ztvárnila Olivii, si po Prázdninách nezahrála už v ničem. Je jí nyní 21 let, nosí brýle a zdá se, že se vyhýbá sociálním médiím. Naopak Miffy Englefield je velmi aktivní na Instagramu, kde sdílí svůj punkový životní styl, který je na míle daleko od jejího vzhledu ve filmu.

Vzpomínky na natáčení

Miffy Englefield vzpomíná, že Jude Law a Cameron Diaz trávili hodně času s ní a její filmovou sestrou. Po natáčení jim dokonce darovali džínové bundy s jejich jmény. Englefield se také vyjádřila, že ačkoliv opustila hereckou kariéru, stále ráda vystupuje.

Co dělají dnes

Miffy Englefield se popisuje jako „hlučný hudebník z Folkestone, Kent”, zatímco Emma Pritchard vede normální život mladé ženy, tráví čas s přáteli a rodinou a experimentuje s barvou vlasů.

Budoucnost a možný návrat

Představitelka Sophie před časem uvedla, že by se ráda vrátila k herectví. Jude Law v roce 2014 připustil možnost pokračování filmu Prázdniny, kde by Sophie a Olivia byly již dospívající.

Každá jiným směrem

Emma Pritchard a Miffy Englefield, malé hvězdy filmu Prázdniny, jsou dnes dospělé ženy s vlastními životními cestami. Zatímco Miffy Englefield stále zůstává v centru pozornosti díky své hudební kariéře, Emma Pritchard si užívá klidnějšího života mimo světlo reflektorů. Oba jejich příběhy představují zajímavý pohled na to, jak se životy dětských hvězd mohou ubírat různými směry.

Z Miffy Englefield je punkerka.

Zdroje: thesun.co.uk, romper.com, imdb.com