Podle cestovatele v čase ovládne Zemi v roce 2023 nepřátelský mimozemšťan jménem Šampion…

We are the chamipons

K momentálně nejpopulárnějším cestovatelům časem patří @radianttimetraveler. Cestovatel v čase ve svém videu na TikToku tvrdí, že mimozemská bytost jménem 'Šampion' přijde a ovládne Zemi. Jedná se o TikTokera Ena Alarice, samozvaného cestovatele časem, jehož zálibou je zveřejňovat narážky na významné události.

A právě podle něj nyní nastane ta největší: mimozemská invaze v roce 2023.

Podle Ena Alarice povede tato invaze k naprostému zničení našeho světa. Prorokuje, že se zachrání jen hrstka lidí. Na podobné video se podívejte zde:

Zdroj: Youtube

 

TikToker si nechal svou hrůzostrašnou zprávu na konec loňského roku, když 30. prosince oznámil svým 129 000 sledujícím, že se brzy setkají se Šampionem. Že by se jednalo o něj samého?

To ne, jelikož Eno varuje, že se jedná o mimozemský druh z roku 2671: "Velmi nepřátelský mimozemský druh přichází, aby si vzal Zemi zpět, nezvítězíme. Jiný mimozemšťan, jehož svět nepřátelé zničili, některé z nás zachrání. Dne 23. března 2023 bude asi 8 000 lidí odvezeno na jinou obyvatelnou planetu."

Takže víme i datum. 23. březen bychom si měli všichni napsat do diářů červeným písmem. Ale našemu strašnému konci bude předcházet i celá řada dalších událostí.

Jak to bude chronologicky?

TikToker tvrdí, že Šampion už je tady. Nyní, 6. února, skupina čtyř teenagerů objeví starobylé ruiny a v nich zařízení. Jeho otevřením tak odkryje červí díru do jiných galaxií. Následovat bude zničení světa v březnu. Je proto dost nelogické, že poté, v květnu, podle Ena zasáhne Kalifornii mega tsunami o výšce přes 200 metrů, která postihne především San Francisco.

Z reakcí sledujících na TikToku je vidět, že si z děsivé prognózy nic nedělají, protože není první.

"A co ten velký meteorit, který měl tento měsíc zasáhnout Zemi?"

"A co těch deset lidí, kteří získají superschopnosti? To se nestalo."

"Jestli to brzy skončí, tak jak to, že jste žili v roce 2671?" apeluje na logiku další sledující.

Eno je však neoblomný a za svým tvrzením si stojí.

Není jediný, protože s podivnými předpověďmi tohoto typu se to na sociálních platformách jen hemží. Data jsou různá, proto buďme optimističtí a věřme, že i tento rok zdárně překonáme. Anebo je lepší počkat do 23. března?

Zdroje: www.mirror.co.uk, www.tiktok.com, www.instagram.com/radianttimetraveler/, www.thesun.co.uk