Jeho krátká videa obsahují malebné obrázky fauny, flóry a vesmíru, jež se střídají v rytmu elektronické hudby. Černý text na bílém pozadí ale nevěstí nic dobrého. Zmiňuje se o přírodních katastrofách, válkách nebo mimozemských invazích.

Své první dílo @radianttimetraveler přidal 10. ledna roku 2022. Napsal v něm, že na naši planetu dorazil již v roce 2021 a sledoval nás. Poté se rozhodl, že si založí účet na sociálních sítích, aby lidstvo upozornil na různé události, jež se mají odehrát do roku 2025. Video se během několika málo hodin stalo virální. Nikdo však dodnes netuší, kdo za projektem stojí.

Rok 2024

Letošek bude podle cestovatele v čase plný zvratů. Již v lednu má sever USA zasáhnout největší sněhová vánice v jeho historii. Tři metry bílého sněhu mají vydržet několik týdnů. Na začátku roku bude také objeven nový druh ptáka a ovoce, co zpomaluje stárnutí. V únoru proběhne událost, která šokuje celý svět. Maďarsko prý zahalí temný les, jenž se bude pomalu, ale jistě rozšiřovat do celé Evropy. Z nebe bude navíc padat žhavý déšť, připomínající lávu.

V březnu vědci naleznou Pandořinu skříňku a otevřou ji. Lidé poté začnou mluvit nesrozumitelnými jazyky a onemocní záhadnými chorobami. Zároveň dostaneme signál z planety, která bude téměř totožná jako naše Země. Obsahovat má fialovou vodu a červené rostliny.

V dubnu odborníci přijdou na to, jak vyrobit umělé Slunce. Vesmírné lodě tak budou cestovat rychlostí světla a nová energie v kosmu vytvoří oblasti podobné černým dírám. 21. května máme očekávat mimozemskou invazi. Návštěvníci z jiných planet napadnou San Francisco, Berlín a Londýn. Konec měsíce však bude pozitivní. Pacienti získají lék na všechny druhy rakoviny.

Cestovatel v čase z roku 2671

29. června se po celém světě náhle zjeví 197 záhadných soch. Jejich úkolem bude sledovat obyvatele měst i vesnic. V červenci je vystřídá masivní vesmírná loď neznámých špionů s názvem The 47, která bude skenovat naši planetu s cílem zaútočit. 15. srpna se má objevit již dávno vyhynulý pták. Kdo uslyší jeho zpěv, zblázní se a zemře. 21. září archeologové vykopou obrovské starodávné ruiny.

Další předpovědi Eno Alarica zatím nezveřejnil. Své fanoušky však vybízí, aby mu posílali dotazy, týkající se budoucích událostí. Tvrdí tak například, že příští americké volby vyhraje Donald Trump nebo, že umělá inteligence převezme 95 % pracovních míst. 

Zdroje: www.mirror.co.uk, www.marca.com, www.tiktok.com