Pamatujete na striptérku Álu z Discopříběhu? Herečce Evě Čížkovské již pomalu táhne na 60, ale vypadá, jako by popírala běh času.

Vzešla z uměleckého prostředí reklamy

Za zdánlivě obyčejným životem se skrývá neobyčejný příběh herečky Evy Čížkovské, která se narodila 10. listopadu 1965 v Praze. Její matka pracovala jako úřednice, zatímco otec, který již bohužel není mezi námi, byl vášnivým ochotníkem.

Eva byla od malička obklopena světem umění, a to zejména díky svému otci, který pracoval v reklamním oddělení a zaváděl ji do světa natáčení a focení reklam.

Již od dvou let se věnovala scénickému tanci pod vedením Jarmily Jeřábkové. Její vášeň pro tanec ji provázela po celý život. Přestože zvažovala studium pedagogiky tance, rozhodla se pro cestu herecké dráhy.

Po několika úspěšných rolích v Národním divadle se stala známou díky svému vystoupení v komedii Discopříběh 2, kde ztvárnila nezapomenutelnou postavu striptérky Ály. Její krása a charisma oslnila diváky a stala se ikonou. Ačkoliv čas plynul, Eva si udržuje svou krásu a energii. Podívejte se, jak dnes vypadá:

Zdroj: Youtube

Život mimo záři reflektorů

Mimo filmové plátno se Eva věnuje charitativní činnosti, vede dramatický kroužek, učí děti tanci a nadšeně se pustila do světa realit.

Překvapivý obrat ve své kariéře přišel během pandemie, když se rozhodla věnovat právě realitním záležitostem, protože hledala novou příležitost i výdělek. Studovala a složila státní zkoušku pro makléře, a nyní je úspěšnou realitní makléřkou.

Navíc je Eva hrdou matkou dvou dětí. Její syn David studuje sociální a mediální tvorbu na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, zatímco dcera Adéla se věnuje studiu na soukromé střední ekonomické škole se sportovním zaměřením a krasobruslení.

I přes blížící se šedesátku se Eva Čížkovská neztrácí své kouzlo a přitažlivost. Její energie, krása a odhodlání jsou inspirací pro nás všechny. Posuďte sami:

Zdroj: Youtube

Jak Eva přiznává, hodně cvičí a pravidelně sportuje, k tomu si občas dopomůže i nějakou zkrášlovací procedurou.

Ať už je na filmovém plátně, v realitním světě nebo jako matka a žena, Eva Čížkovská nám ukazuje, že věk není překážkou pro život plný vášně, úspěchů a nových začátků.

Zdroje: www.tvguru.cz, www.blesk.cz, www.blesk.cz, www.csfd.cz