Eva Holubová je sice ve věku, kdy mnoho jejich vrstevníků neumí používat ani počítač, ona ale svými schopnostmi ovládat sociální sítě drží krok i s mnohem mladšími ročníky. Původně jí Instagram založili její děti, herečka však rychle propadla jeho kouzlu.

"Instagram je taková moje zpovědnice. Odepisuji všem lidem a sdílím s nimi svoje pocity," svěřila se Holubová před časem v rozhovoru pro DVTV. Mimo jiné se tam vyjádřila i k voličům Andreje Babiše, které nazvala "zdevastovanými mozky!"

"On je můj zaměstnanec, ne já jeho," opřela se Holubová do současného premiéra a dodala, že stará generace musí nejspíš "vychcípat." Tímto proslovem však herečka neskončila a opět ke svým fanouškům pronesla vážnou řeč!

Holubová vždy ke svým fotkám píše i příběhy ze svého života, či různé názory. Tentokrát se ale vrátila do minulosti. V dlouhém textu si postěžovala hned na několik věcí.

"Jakpak se máme takhle při podzimu? U mě tedy žádná velká hitparáda, pěkný houpy nahoru a dolu. A přitom, “Co se mi děje”? Ano, vyrostly děti, a já jsem se posunula na práh věku senioru. Ano, zemřelo několik hodně blízkých lidí. Ano, zdá se, že svět už totálně zešílel." tvrdí Eva.

Kromě toho se herečka svěřila s podzimní depresivní náladou, která na ni s počasím dopadla. Nejdůležitější část "poselství se ale týkala naší planety, kterou podle Holubové lidé přivedou do záhuby!

"Byť si o naší politické situaci nemyslím nic, na co bych mohla být hrdá, stejně žijeme na tom lepším místě planety. Tu ovšem huntujeme tak, jako bychom jich měli v zásobě několik," potvrdila Holubová tvrzení mladé ekologické aktivistky Grety Thunberg.

Evidentně si tíživou ekologickou situaci uvědomuje čím dál více lidí a díky celebritám se osvěta dostane mezi co největší počet lidí, v což doufá i známá herečka.

Zda si její srdce ale někdo vezme k srdci, je na každém jedinci. Pod fotkou s tímto textem ale přidali komentář desítky fanoušků, kteří s ní naprosto souhlasí. Pokud náhodou nemáte co dělat v dlouhé podzimní večery, Instagram Evy Holubové je rozhodně dobrým tipem!