Freddy Jackson byl voják a letecký mechanik, který tragicky přišel o život při podivné nehodě. Příběh kolem sto let staré fotografie není ničím výjimečný. Členové Jacksonovy letky údajně na fotografii poznali jeho tvář, což přispívá k autentičnosti tohoto paranormálního tvrzení. Snímek prošel mnoha odbornými zkoumáními, která všechna dospěla k závěru, že na něm nejsou žádné stopy po fotografické manipulaci nebo anomáliích. Ačkoli někteří skeptici navrhují teorii dvojí expozice, přesvědčivé důkazy svědčí o opaku.

Co se stalo Freddymu?

Freddy Jackson předčasně zemřel v roce 1919, pouhé dva dny před plánovaným pořízením oficiální skupinové fotografie svého pluku. Přesto se však jako zázrakem jeho přízračný obraz na fotografii posmrtně zjevil, jako by chtěl dát najevo svou přítomnost a být součástí skupinového zážitku, který tragicky promeškal. Někteří spekulují, že Freddy si možná nebyl vědomý svého odchodu, což vysvětluje jeho zjevení na fotografii jako nevinný čin.

Podívejte se na video pátrající po záhadě:

Zdroj: Youtube

Nejen jedna záhada

Při hlubším zkoumání zvláštností fotografie se objeví další pozoruhodná souvislost. Důstojník, za nímž se Freddy rozhodl stát, byl sir Victor Goddard, důstojník R.A.F. ve výslužbě, známý svými předtuchami a zkušenostmi s časovými skluzy. Sir Goddard fotografii zveřejnil v roce 1975 a jeho osobní numerologická tabulka ukazuje, že se narodil s číslem životní dráhy 33, což je mistrovské číslo s významným duchovním významem.

Sir Goddard sám v roce 1934 ohlásil zážitek s časovým skluzem, kdy byl svědkem vize letiště Drem ve Skotsku v budoucnosti. Jeho popisy stavu letiště a přítomných letadel se ukázaly být až děsivě přesné, když bylo letiště Drem nakonec přestavěno a znovu otevřeno jako letecká výcviková škola. Spojitost mezi neobyčejnými zážitky sira Goddarda a zjevením Freddyho ducha vyvolává zajímavé otázky o možnosti cestování v čase a propojení dimenzí.

Fotografie Freddyho Jacksona a synchronicity, které ji obklopují, představují záhadnou hádanku. Možná se Freddy ve své éterické podobě nějakým způsobem napojil na schopnosti a zkušenosti sira Goddarda, díky čemuž je jeho zjevení věrohodnější a hlubší. Fotografie si uchovává enigmatickou kvalitu a slouží jako potenciální portál mezi světy a časovými realitami.

Příběh o duchapřítomnosti Freddyho Jacksona na fotografii nepřestává fascinovat a vyvolávat zvědavost i úctu. Stojí jako strašidelné svědectví o záhadách, které leží mimo naše chápání, a připomíná nám, že na tomto světě a v posmrtném životě je mnohem víc, než se na první pohled zdá.

Zdroje: www.nataliakuna.com, www.rebellionresearch.com