E. Gajdučok: Záhadný muž předpověděl s vysokou přesností události 20. století. Jeho život je pozoruhodný

Lenka Bělská | 14. 3. 2023

„Pojď, nikdo se to nedozví,” lákal třináctiletý chlapec svou kamarádku do stroje času. „Já se bojím,” fňukala dívka. „Uvidíš, že to bude zábava. Podíváme se do 30. let. 20. století. V té době nosili vtipné klobouky,” mrknul na ni. Nakonec souhlasila. Dobrodružství se však dvojici stalo osudným.

Přistání v minulosti bylo tak tvrdé, že se na stroji polámaly solární panely. „Má tak málo energie, že unese jen jednoho,” přiznal hoch a podrbal se na hlavě. „Co budeme dělat?” ptala se jeho kamarádka se slzami v očích. „Poletíš ty a doma se přiznáš, co jsme provedli. Pak mě vyzvednete a zachráníte,” zazubil se nad svým plánem. „Já se tu mezitím porozhlédnu.”

Každý den pak chodil na místo, kde s dívkou havaroval. Pomoc ale nepřicházela. Po několika měsících přestal doufat. Smířil se s tím, že se zpět do 23. století už nikdy nevrátí.

Muž z budoucnosti 

Brzy se mladého tuláka ujali dobří lidé a pojmenovali ho Evženij. Začal žít nový život. Chodil do školy a naučil se jezdit na kole. V patnácti letech se rozhodl nastoupit na učiliště v Leningradském domě knih. Následně se stal prodejcem v oddělení literatury exaktních věd a techniky.

O pár let později začal pracovat jako vězeňský hlídač na Sibiři. Trestancům četl z novin, maloval propagandistické plakáty a vydával vlastní pamflety. O dva roky později byl za to odsouzen a pak poslán do armády. V Zimní válce s Finskem se dostal do praporu letecké služby poblíž Baku. I přesto, že se Sověti obávali, že Britové začnou bombardovat kavkazská ropná pole, Evženij prohlašoval, že „Churchill se toho neodváží.” Později se stal politickým instruktorem.

Tato fotografie z roku 1917 vyvolala na internetu šok. Najdete na ní muže, co sem nepatří?
Magazín

Tato fotografie z roku 1917 vyvolala na internetu šok. Najdete na ní muže, co sem nepatří?

Gajdučok se rychle proslavil jako vynikající analytik. Všechny fascinoval tím, že dokázal odhadnout následující kroky válčících stran. Dokonce se mu podařilo určit datum, kdy druhá světová válka skončí.

23. století

Muž z budoucnosti se nakonec usadil. Stal se ředitelem vlastivědného muzea, psal básně o internetu a počítačích a upozorňoval na budoucí události. V roce 1985 se rozhodl, že se přizná, že přišel z jiné doby. Navštívil proto badatele paranormálních jevů Vadima Černobrova. 

Cestovatel časem vydal další kontroverzní předpověď: Vědci letos vzkřísí obří pravěké monstrum
Magazín

Cestovatel časem vydal další kontroverzní předpověď: Vědci letos vzkřísí obří pravěké monstrum

„Už to nemohu tajit,” Evženij si povzdechl a zapálil si cigaretu. „Přišel jsem z 23. století. Byla to náhoda,” začal vyprávět. Černobrov se zaujetím poslouchal a dělal si poznámky. „Proč jste se rozhodl, že navštívíte zrovna mě?” zajímal se. „Četl jsem vaše studie o stroji času.” Badatel zalapal po dechu. „Já ale napsal jen jeden malý článek a ten ještě nikdo nevydal.” Starý muž se usmál. „Já vím.”

Zdroj: Youtube

Gajdučok zemřel v roce 1991. Podle pamětníků prý předpověděl rozpad SSSR, arménsko-ázerbájdžánský konflikt v Náhorním Karabachu nebo Čečenskou válku. Jeho dcera Jekatěrina vzpomínala, že jí vypravoval pohádky o trpaslíkovi ve skafandru nebo jak Země vypadá z vesmíru. 

Zdroje: www.infinityexplorers.com, www.anomalien.com

Tagy Baku druhá světová válka Finsko Náhorní Karabach rozpad Sovětského svazu Sibiř Země zimní válka