Geometrie versus povaha

Psychologické testy jsou skvělým způsobem, jak poznat sami sebe a to, kdo skutečně jsme. Příkladem je i náš obrázek zahrnující 5 geometrických tvarů. 

Podle toho, který z tvarů si vyberete, následně zjistíte, co všechno o vaší povaze vypovídá. Nevěříte? Pak si to ihned zkuste a možná budete překvapení. 

Stačí se po dobu 30 vteřin soustředěně zadívat na náš obrázek. Není třeba složitě přemýšlet, nechce své podvědomí rozhodnout za vás. 

Psychologický test založený na výběru geometrického tvaru následně zhodnotí vaše vlastnosti a celkové chování. Jen díky geometrii změří charakteristické vzorce vaší osobnosti, které jsou pro vás typické. 

Vyberte si

Zadívejte se tedy po dobu půl minuty na náš obrázek a vyberte si přesně ten geometrický tvar, který upoutá vaši pozornost. Myslete přitom hravě! Je to přece zábava.

Pro více informací se podívejte na toto video: 

Zdroj: Youtube

Pokud jste si zvolili čtverec, vaším charakteristickým rysem je puntičkářství. To vyžadujete vždy a všude a nejen sám od sebe, ale také od ostatních. Jste vyznavači naprostého pořádku a vše, co započnete, musíte dokončit. 

Pokud váš výběr padl na trojúhelník, jste rozený vůdce. V životě máte spousty cílů, které si stůj co stůj do jednoho plníte. Jen máloco vás dokáže vykolejit, protože přesně víte, jak pevné stavíte základy. 

Obdélník pak znamená, že tak trochu nevíte, co sami se sebou. Často odbíháte od jednoho k druhému, a to ve všech sférách svého života. Máte problém dokončit rozdělanou práci. Váš život je jedna nekončící změna. Důvodem je nerozhodnost často spojená s tím, že si nevěříte. 

Výběr kruhu o vás naopak vypovídá, že se rádi nacházíte v harmonii. Milujete společnost přátel a celkově vyznáváte soudržnost. I proto se za každé okolnosti snažíte všem pomoci, o pomoc si ale sami málokdy řeknete. Jako člověk jste kreativní a do jisté míry vás trápí nadbytek myšlenek. 

Pokud váš výběr padl na poslední geometrický tvar, tedy "cik cak" obrazec, pak si buďte jistí, že vaší hlavní charakterovou vlastností je otevřenost. Rádi komunikujete, milujete nápadité a inspirativní jedince. Nepříliš dobře se koncentrujete, ale vůbec vám to nevadí. Jakmile vás jedno přestane bavit, zaměříte se na něco jiného. Laicky řečeno jste přesně ten typ člověka, co chvíli neposedí.

Zdroje: themindsjournal.com, www.learning-mind.comfreequizgames.com