Najdete chybu?

Hádanky a hlavolamy jsou víc než zábavnou kratochvílí. Jsou jedinečným tréninkem pro náš mozek, který rozhýbe všechny mozkové závity. Dokonce i u těch nejlínějších jedinců mají úspěch. 

Pravidelným řešením hádanek a hlavolamů zlepšíte kognitivní schopnosti, naučíte se rychleji a lépe přemýšlet a neunikne vám žádný důležitý detail. 

Pokud si chcete ověřit, jak na tom s myšlením a hlavně postřehem skutečně jste, máme pro vás logickou hádanku. Musíme vás však upozornit, že vyřešit ji zvládnou jen ti nejchytřejší.

Myslíte si, že se zařadíte mezi ně a test pokoříte? Nebo budete patřit mezi 95% těch, kterým se to nepovedlo a selhali? Nejprve si ale řekněme, o co v naší hádankce skutečně jde. 

Samozřejmě o zábavu. Ta si ale žádá bystrou mysl a stoprocentní koncentraci. Na obrázku je dívka v zeleném kabátku a šedých kalhotech, která se oddává své vášni. 

Je to bruslařka. To je důvodem, proč má na nohou brusle a ladně se oddává tanci na ledě. Aby jí nebyla zima, má na rukou hnědé rukavice. 

Za bruslařkou můžete vidět tribunu plnou sedadel, kam si sedají návštěvníci a rodiny, když přijdou na krasobruslařské závody.

Co je na obrázku špatně? 

Někde uprostřed tohoto výlevu je výzva, která čeká na vaše odhalení. Na obrázku bruslařky je chyba. Vaším úkolem je chybu objevit a sdělit nám, kde přesně se nachází. 

Najdi rozdíly na těchto obrázcích:

Zdroj: Youtube

Musíte být velice pozorní a skutečně zapojit svou hlavu. Jen tak máte šanci chybu, které je v logické hádance ukrytá, skutečně objevit. Navíc v časovém limitu 4 vteřin.

Podívejte se na obrázek znovu a velice pozorně. Vnímejte ho jako celek. Následně si projdětě každou jeho část zvlášť. Zameřte se na maličkosti, které by mohly posloužit jako indície a navést vás k cíli.  

V okamžiku, kdy se časovač vašich hodinek zastaví, zastavte se spolu s ním. Pokud jste chybu v naší logické hádance objevili, pak vám patří veliká gratulace. Právě jste se zařadili mezi jedince, kterým neunikne žádný detail. 

Pokud ale stále nevíte, kde se chyba nachází, nezoufejte. My to víme a rádi vám to sdělíme.  Chyba se nachází v bruslích dívky. Pokud se zadíváte pozorně, dojde vám, že bruslařka má na nohou kolečkové brusle, nikoliv brusle na led. Vidíte to? 

Zdroje: www.jagranjosh.com, www.mirror.co.uk, brightside.me