Jak dnes vypadají herci z Harryho Pottera? Někteří se změnili k nepoznání

Redakce | 8. 10. 2019
Albus Brumbál byl ředitelem celé školy čar a kouzel.
Od třetího dílu ho hrál Michael Gambon.
Minerva McGonagall, ředitelka koleje Nebelvír.

Jak dnes vypadá Harry, Ron, Hermiona, a dokonce Neville Longobottom víme, alespoň jednou týdně se jejich fotka objeví na internetu, ať už kvůli vtipnému meme ze světa Harryho Pottera, nebo nějakému peprnému drbu. Co ale zbytek důležitých postav? Jak moc se změnil Brumbál, profesorka McGonagallová nebo Ronova rodina?  

Dudley Dursley (Harry Melling) se nám vryl do paměti jako přifouklý bratránek Harryho Pottera. Rozmazlený jedlík ale už dávno není těle. Před natáčením posledních dvou dílů drasticky zhubl a v maskérně si s jeho tělem museli pořádně pohrát, aby mu přidali minimálně dvacet kilo nadváhu. Hubeného ho můžete vidět na divadelním jevišti, kam se po skončení filmové ságy odebral. A ukážeme vám ho i v naší galerii.

Nejděsivější díry v Zemi nevedou do pekla. Většinu stvořil člověk
Magazín

Nejděsivější díry v Zemi nevedou do pekla. Většinu stvořil člověkHerci z nejkouzelnější filmové série se nám naštěstí často připomínají i v jiných populárních sériích a filmech. David Tennant, kterého fanoušci znají jako Bartyho Skrka Jr. byl hlavní hvězdou několika řad Doctora Who. Spoustu tváří se také objevilo ve Hře o trůny, někteří (Natalia Tena, aka Nymfadora Tonksová) se dokonce svlékli do naha.

A spoustu herců už není mezi živými. Richard Harris, který si zahrál profesora Brumbála v prvních dvou dílech, zemřel po natáčení Tajemné komnaty. Strýček Vernon už také odešel - Richard Griffiths podlehl v roce 2013 komplikacím po operaci srdci. Nejbolestivější ránou pro všechny fanoušky Harryho Pottera byl nenadálý odchod Alana Rickmana, který tak brilantně ztvárnil jednoho z hlavních záporáků (skoro) série profesora Severuse Snapea. Rickman v roce 2016 prohrál boj s rakovinou.

Tajemný a šmírující nosáč Kilroy: K smrti vyděsil Stalina i Hitlera
Magazín

Tajemný a šmírující nosáč Kilroy: K smrti vyděsil Stalina i HitleraZdraví a energie se naopak těší 84letá Maggie Smith, která excelovala jako ostrá, ale spravedlivá profesorka McGonagallová. Můžete si ji užít v seriálu a nyní filmovém pokračování Panství Downton.

Všechny kouzelné postavy a jejich nynější podobu vám ukážeme v naší galerii.