Jak vypadají herci z Harryho Pottera? Většinu poznáte jen těžko

Veronika Lišková | 3. 7. 2019
Albus Brumbál byl ředitelem celé školy čar a kouzel.
Od třetího dílu ho hrál Michael Gambon.
Minerva McGonagall, ředitelka koleje Nebelvír.

Všichni víme, jak dnes vypadají hlavní postavy z Harryho Pottera, Harry, Ron, Hermiona, Lenka, Neville a další, ale zajímalo by vás, jak vypadají třeba Ronovi a Harryho rodiče? Brumbál? McGonagall a zbytek lidí ze světa Harryho Pottera? My jsme to zjistili a podělíme se s vámi. 

Některé nepoznáte: Jak dnes vypadají Harry Potter, Hermiona nebo Draco?
Celebrity

Některé nepoznáte: Jak dnes vypadají Harry Potter, Hermiona nebo Draco?

Napadlo vás někdy, jak by asi vypadal Harryho rozmazlený bratránek Dudley, kdyby zhubnul? Dnes už si to nemusíte jen představovat, na štíhlou verzi Dudleyho se můžete rovnou podívat. Buď v londýnském West Endu nebo aspoň v naší galerii. Herec Harry Melling ve skutečnosti ubral na váze už během natáčení posledních dílů, a ve snímku Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 měl být kvůli tomu dokonce nahrazen někým jiným. Nakonec ho v sérii udrželi maskéři, kteří mu věrohodně vycpali oblečení. "Dodnes mi volají producenti a říkají, že hledají nějakého pořádného tlusťocha. A můj agent jim musí vysvětlovat, že jsem se bohužel změnil," směje se Melling, který pokračuje v herecké kariéře na divadelních prknech.

Nejděsivější díry v Zemi nevedou do pekla. Většinu stvořil člověk
Magazín

Nejděsivější díry v Zemi nevedou do pekla. Většinu stvořil člověk

Když na internetu vyhledáváte informace o známých osobnostech, Google vám předhazuje nejčastější otázky, které o dané osobě hledají ostatní uživatelé. V případě herců obvykle padají dotazy typu: "Jeho nový film", "Co dnes dělá?" nebo "Je ještě naživu?" V případě Toma Feltona alias Draka Malfoye ovšem Google srší otázkami: "Chodí s někým?", "Je ženatý?" Až Feltona uvidíte v naší fotogalerii, pochopíte důvod: vyrostl z něho hotový lamač srdcí.

Tajemný a šmírující nosáč Kilroy: K smrti vyděsil Stalina i Hitlera
Magazín

Tajemný a šmírující nosáč Kilroy: K smrti vyděsil Stalina i Hitlera

Někteří představitelé postav z magického světa čar a kouzel už dnes nejsou mezi živými. Již během natáčení zemřel první filmový Brumbál Richard Harris. V roce 2013 podlehl komplikacím po operaci srdce Richard Griffiths, který hrál Harryho strýce Vernona, o tři roky později prohrál boj s rakovinou Alan Rickman, jenž se nám vryl do paměti jako drsný, ale přitom šarmantní profesor Snape. Kdo se ale ze starších herců naopak těší obdivuhodné kondici, je představitelka profesorky McGonagallové Maggie Smith. Ačkoli během natáčení bojovala s rakovinou prsu, dnes je jí už 84 let a překypuje energií.

Profesorku McGonagallovou, vykrmeného Dudleyho, záporáka Malfoye a mnoho dalších výrazných vedlejších postav si můžete připomenout v galerii.

Tagy Alan Rickman Google Harry Melling Harry Potter Maggie Smithová Richard Griffiths Tom Felton