Horoskopy jsou víc než pouhou zábavou, kterou volíme ve chvílích nudy a nicnedělání. Horoskopy jsou tu především od toho, aby odkryly charakterové rysy naší povahy. Například to, jestli je s námi těžké vyjít, či ne. 

Některé ženy se zkrátka skutečně jako slepice chovají. V okamžiku, kdy jim něco sdělíte, je zbytečné říkat, aby to nikde neříkaly. Tyto ženy se totiž postaraji o naprostý opak. 

Slepičí povaha

Vaše tajemství se stane věřejným a vědět ho bude skutečně každý. A o jaká znamení jde? Věřte tomu nebo ne, ale některá znamení zvěrokruhu skutečně předurčují, že se jako slepice chováme. 

První znamením, které předurčuje ženy slepice, jsou Váhy (23.9. – 23.10.). Ty mají problém udržet v sobě jakékoliv tajemství, a díky své povaze vždy potřebují další názor. A tak se o to, co jste jim sdělily, rády podělí s ostatními. 

Pak se může s klidem stát, že se ani nenadějete a všichni kolem budou vědět, co právě řešíte a čím se trápíte. Dalším znamením, které neumí udržet tajemství, je Štír (24.10. – 22.11.). Štíři jsou známí pro svou nepředvídatelnost. Právě tato nepředvídatelnost se projevuje sklonem všechno takříkajíc „vyslepičit“.

Ženám Štírkám se v tomto ohledu nedá vůbec důvěřovat. O to víc v případě, že je naštvete a ony se vám chtějí pomstít. 

Znamení zvěrokruhu a co o vás vypovídají:

Zdroj: Youtube

To si neberou sebemenší servítky. Okamžitě spálí mosty a udělají vše pro to, aby z boje vyšly jako vítězové, zatímco z vás učiní poražené. 

Ženy Štírky jsou jsou navíc velké tajnůstkářky. V praxi to znamená, že se na vás taková žena bude klidně usmívat, zatímco bude spřádat plány na svou mstu. Vedle takových žen je třeba být velice obezřetný. 

Dalším znamením, které předurčuje ženy slepice, jsou Ryby (21.2. – 20.3.). Ačkoliv se může zdát, že Ryby nerady intrikují, ne vždy je to pravda. Ryby jsou mírumilovné pouze do chvíle, než se proti jejich názoru ohradíte a zaujmete názor zcela odlišný. 

To pak neznají bratra a nebojí se použít všechny možné a dostupné zbraně, aby vám svou převahu jasně ukázaly. To z ních činí poměrně drsné soupeře. 

Ačkoliv si každé znamení zvěřokruhu nese dobré i horší vlastnosti, na tato tři znamení je třeba dát si obzvláště pozor. Ženy v nich narozené jsou slepice, které si jdou tvrdě za svým. Jejich mottem je: Nikdy neprohrát. 

Zdroje: www.eppi.cz, www.horoskopy.cz, www.horoskopy.cz