Čekání na náhody občas může připomínat čekání na Godota. A víte kdy? Když oněm náhodám nejdete naproti. Jestli neustále vysedáváte doma a nikam nechodíte, je nesmysl se domnívat, že příležitost jednoho dne zaklepe u vás doma na dveře.

Zaklepe, ale na ty pomyslné, které jí postavíte do cesty tím, že se ji vydáte „hledat“. Náhody představují nečekaný souběh nesouvisejících událostí. Jinými slovy, kamarádi vás pozvou na party, vám se nechce, protože jste právě přišli o práci a potřebujete si doma foukat bebíčko.

To je svým způsobem pochopitelné. Na druhou stranu si představte, že na té party bude člověk, který zrovna hledá do týmu někoho takového, jako jste vy. A tím, že budete sedět doma, se zdánlivě nesouvisející události nesejdou a vy budete mít spíš smůlu.

Následující tři znamení zvěrokruhu ale čeká pořádná klika, díky které se jim změní život. Patříte mezi ně?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, koncem měsíce na vás čeká ona zmíněná šťastná náhoda, ke které jste přispěli několika měsíční tvrdou prací. Vaše zapálení pro věc se vám mnohonásobně vyplatí jak v profesní tak osobní sféře vašeho života.

Vesmír s vámi má pořádné plány. Užijete si parádní změny v kariéře, na nezadané čeká nová láska, ti, kteří žijí v partnerském vztahu, jej posunou o level výš a v hledáčku je i nové bydlení, kterým si konečně splníte svůj sen.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štír toho vždycky čeká dost, protože je tak nějak zvyklý, že jeho život neprobíhá klidně. Červnovou anabázi ale nejspíš nečekal. Životní změny ho přinutily ponořit se do svého já a vydolovat z něj všechny věci, které vám až dosud bránily v rozletu.

Jakmile dokončíte misi do vlastního já, už nebude stát nic v cestě tomu, abyste všechny nedobré věci, ztráty a problémy hodili za hlavu, respektive za nimi udělali tlustou čáru a vyrazili do dalšího kola.

Hrajete o vztahy a kariéru. Právě teď díky svému novému já začínáte přitahovat nové příležitosti a spojení, která hrají do noty vašim právě objeveným touhám. Červen pro vás znamená přerod. Užijte si ho.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři mají spoustu inovativních nápadů, které prezentují pod hlavičkou někoho. Jenže právě přišel čas, abyste se přestali bát a vykročili do neznáma. Jinými slovy, konečně vystoupíte ze stínu těch nad vámi a představíte světu svou novou myšlenku, která se vymyká všemu, co jste až dosud vymysleli.

Vaším startem nebo onou šťastnou náhodou bude setkání s lidmi, kteří vám dají potřebné informace. Ano, už jsme zase u podstaty zdánlivě nesouvisejících náhod, jejichž výstupem je také náhoda, ale ta šťastná, která vám změní život ne na pár dní, týdnů nebo měsíců, ale možná už navždy.

Důvěřujte své intuici a stůjte si za svým. Nebojte se snít ve velkém. Máte za sebou jedinečné nápady, které vás dovedou k velmi nečekaným příležitostem. Byla by škoda, je nevyužít.

Zdroje: www.bildderfrau.de, www.bustle.com