Jejich mozky pracují tak aktivně, že nejen po celý život patří mezi „ty chytré“, ale jednoho dne skutečně vynaleznou něco geniálního, co změní svět. Známe tři největší chytrolíny zvěrokruhu. V těchto znameních se rodí vědci, objevitelé a filosofové.

Panna 

Panny jsou známé pro svou analytickou povahu a systematické myšlení. Jejich zaměření se na detail a preciznost spolu s inteligencí přináší velké úspěchy. Tito zrozenci vždy přemýšlí logicky, než dojdou k nějakému závěru. 

Rádi se pouští do hloubky problémů a berou je jako výzvy. Baví je hledat efektivní řešení. Díky svému racionálnímu přístupu k životu mohou excelovat v intelektuálně náročných oblastech. 

Vodnář

Vodnáři jsou často originální a inovativní myslitelé. Jsou otevření novým myšlenkám a pohledům na daný problém. Díky své kreativitě sklízí mnoho úspěchů a čeká je zářná budoucnost mezi elitou.

Tito zrozenci se málokdy drží konvencí. Jejich schopnost přemýšlet jinak, jim umožňuje přicházet s novými a revolučními myšlenkami. Již v dětství a během studia je učitelům jasné, že to dotáhnou hodně daleko.

Blíženci

Blíženci jsou známí nejen svou nestálostí, ale i nadprůměrnou inteligencí. Právě kvůli své rozpolcenosti mají tendenci být velmi všestranní. Jsou schopní rychle se zorientovat a adaptovat. 

Tito jedinci disponují neuvěřitelně rychlou a bystrou myslí. Jsou schopni rychle absorbovat nové informace a přizpůsobit se různým situacím, což je znakem jejich inteligence. Navíc umí své myšlenky předat.

Zdroj: www.astrotalk.com