Výběr Indian Creeku, který si manželé zvolili po ukončení fáze jejich rychlého politického života, je přesunul na idylické pobřeží Miami. Odráží tak jejich touhu odpočinout si od očí veřejnosti. „Hledáme život, který by nás profesně naplňoval a osobně naplňoval, poznamenala před rokem Ivanka a naznačila tak budoucí touhy páru.

A jak Ivanka Trumpová s manželem žijí? Pojďme je navštívit díky tomuto videu:

Zdroj: Youtube

Domov byl konečně na konci loňského roku dokončen a Ivanka zde dokonce oslavila i své 42. Narozeniny. Manželé jej přitom koupili již v dubnu 2021, ale dle jejich požadavků vyžadoval přestavby, aby přesně odpovídal požadavkům manželů i jejich tří dětí.

Dům, který o všem vypovídá

Jejich vloni pořízené sídlo, rozlehlá rezidence o rozloze 8 510 čtverečních stop, která stojí na 1,3 akru pečlivě upraveného pozemku, je příkladem luxusního bydlení. Sídlo se šesti ložnicemi má osm a půl koupelen a jeho hodnota dosahuje ohromující miliardy korun. Je vybaveno řadou vynikajících vymožeností, včetně zrcadlících se bazénů, bazénu ve stylu letoviska a velkorysého přístaviště. Nechybí zde ani obří sluneční terasa.

Je to pro nás splněný sen,“ nechala se slyšet Ivanka, když přemýšlela o velkoleposti jejich obydlí. Nemovitost Indian Creek s dvojitým schodištěm a zeleným okolím nabízí kousek ráje, kde se snoubí bohatství s klidem. Palác lemuje i řada stromů, a protože se děti věnují rády vodním sportům, včetně wake surfingu, je palác spojený mostem s dokem, kde děti skladují loď a vodní skútry.

Útočiště uprostřed hvězd

Ostrov, který je známý svým hvězdným obyvatelstvem a přezdívá se mu „miliardářský bunkr“, nabízí útočiště manželům, kteří se proslavili svými minulými rolemi v politické sféře. „Náš domov je místem, kde si vytváříme ty nejcennější vzpomínky,“ vyjádřil se Jared a zdůraznil význam jejich nového sídla. V této uzavřené komunitě je zaručeno soukromí a bezpečnost, které jsou pro klid manželů klíčové.

Ivanka Trumpová: Kdo se skrývá za zvučným jménem?

Ivanka, narozená 30. října 1981 jako Ivana Marie Trumpová, není ve světle reflektorů žádným nováčkem, neboť je dcerou 45. prezidenta Spojených států Donalda Trumpa a jeho první manželky Ivany.

Sama je podnikatelkou, zastávala pozici výkonné viceprezidentky ve společnosti Trump Organization a během vlády svého otce působila jako hlavní poradkyně. Ivančina cesta byla poznamenána jejími rolemi v podnikání, televizi a módě, stejně jako jejím prosazováním ekonomického posílení žen. Její vzdělání z Pensylvánské univerzity a konverze k judaismu před sňatkem s Jaredem Kushnerem dodávají její dynamické osobě další vrstvy.

Přechod k životu v tiché eleganci

Jejich nové útočiště je ukázkou touhy po soukromí a zároveň i ukázkou elegance rodiny Kushnerových. Je to ostrý kontrast k jejich životu v záři reflektorů veřejné služby a představuje návrat k jejich soukromým, ale nepochybně luxusním kořenům. Jak se vám palác líbí?

Zdroje: www.blesk.cz, www.dailymail.co.uk