Na základě poskytnutého popisu a skutečnosti, že frontmanovi skupiny Queen, Freddiemu Mercurymu by bylo 65 let, můžeme spekulovat o tom, jak by mohl vypadat dnes. Navíc máme i grafické umělce, kteří dokáží divy. Podívejte se na oživlou tvář této nesmrtelné hvězdy:

Zdroj: Youtube

Jedinečný stylem i osobností

Freddie Mercury byl známý svým výrazným vzhledem, k němuž patřil jeho ikonický knír, okázalý smysl pro módu a výrazný pódiový projev. Kdyby žil dnes, je pravděpodobné, že by i nadále vyznával svůj jedinečný styl a osobnost.

Vzhledem k jeho živé osobnosti a lásce k vystupování si lze představit, že by Freddie Mercury stárnul s grácií a zároveň si zachoval svou individualitu. Možná by experimentoval s různými účesy a módními trendy a vždy by k tomu přidal svůj vlastní šmrnc a showmanství.

Tento charismatický a velmi kontroverzní, a vlastně i nešťastný, muž, dokázal jediným pohybem kníru nemožné. Než jste se nadáli, vybuchl jako atomová bomba a hořel v oblacích, lítal a tančil po pódiu v bílém kalhotovém kostýmu a odhaloval plnou hruď chlupů. A nebál se ani ženských převleků!

Co by dělal Freedie, kdyby byl stále mezi námi?

Tuto otázku si kladli nejen Jimi Hendrix a John Lennon… „Co by bylo, kdyby,…“ Jak by Freddie vypadal jako obyčejný člověk, pokud je možné si jeho slávu vůbec odmyslet. Bylo by těžké přesvědčivě zdůvodnit, proč se Mercury pouštěl do dobrodružství na pomezí hudebních experimentů, ale pravděpodobně by tak činil i dnes. Je tedy možné, že by se, kdyby v roce 1991 nezemřel, pustil do grunge nebo britpopu... Jistě by způsobil zmatek v mainstreamu a předváděl by se v některých jeho barevných extravagantních modelech.

A přitom by dělal to, co uměl nejlíp. Bavil lidi, kteří z něj šíleli, kroutil by svým knírem, ukazoval nám svůj zarostlý trup a všechny by si prohlížel s pobaveným pohledem, který naznačoval, že se chystá dělat něco mnohem zábavnějšího a zajímavějšího, než co jsme měli v plánu.

Ačkoli to nelze s jistotou říci, šarm a magnetismus Freddieho Mercuryho by pravděpodobně zůstaly nedotčené a uchvacoval by publikum svým charismatem a neuvěřitelnými hlasovými schopnostmi. Ať už na pódiu, nebo v běžném prostředí, nadále by vyzařoval svou legendární auru.

Freddieho vliv na svět hudby a jeho trvalý odkaz jednoho z největších rockových interpretů budou fanoušci ctít i po další generace.

Zdroje: www.theguardian.com, www.marca.com, www.quora.com